[Nokia Beta Labs] Swype Pen Input v2.01(4436) Symbian^3 Signed (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia Beta Labs] Swype Pen Input v2.01(4436) Symbian^3 Signed (Resmi Türkçe)
Swype, ekrana metin girmek için en hızlı yöntem! Swype teknolojisi, klavye boyunca tek bir parmak hareketi ile sözcükleri diğer giriş yöntemlerinden daha kolay girebilmenizi sağlar!

Yenilikler:
- Dil paketi güncellenmiştir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: karamelekselo, Jan, Aptullahbysl ve 19 diğerleri

ametur1

Üye
Teşekkürler.

escarpment

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Jerkez38
Scofie

Scofie

Üye
Çok iyi oldu bu paylaşım fakat uygulamayi silmeden nasıl kapatabilirim yanı normal qwerty ye nasıl geçebilirim bu arada teşekkkürler

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

sword07080

Üye
teşekkürler

qaqaq7

Üye
nokia c6-01 yükledm ama şekilleri çiziyorum ekrana çıkmıyo sonra donuyo

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
:tşk:

Moruk

Moruk

Üye
yazılacak satır klavyenin altında kalıyor :( bu klavyeyi kullanmayı çok istiyorum ama olmuyor yaa :( çözümünü bulan varmı ???

terkidiyar_

Üye
aynen bendede aynı sorun mevcut 603 kullanıyorum yazdıklarımı göremiyorum yardımcı olabilecek olan varmı ?

- - - Eklendi - - -

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler

• Beğen
Tepkiler: Jan

zahidq

Üye
nasıl indiricez bunu

penah0

Üye
yazılacak satır klavyenin altında kalıyor :( bu klavyeyi kullanmayı çok istiyorum ama olmuyor yaa :( çözümünü bulan varmı ???

evet bende de cihaz 808 fp2 belle,yazdıklarım görükmüyo,bence şu swype fp2 için diyil arkadaş fp1 ler içindir,umarım fp2 uyumlu bir normal swype yaratmış olurlar

cCcSezercCc

cCcSezercCc

Üye
teşekkürler :)

-Hokage-

-Hokage-

Üye
evet bende de cihaz 808 fp2 belle,yazdıklarım görükmüyo,bence şu swype fp2 için diyil arkadaş fp1 ler içindir,umarım fp2 uyumlu bir normal swype yaratmış olurlar

sorun tr dil dosyasında

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

gevhern

gevhern

Üye
Gayet Stabil

fayzteck

fayzteck

Üye
Swype yardim
bu konuyla alakalı yardım konuma bi bakabilir misiniz acaba ?

lionisme

Üye
Tesekkur

problade187

problade187

Üye

arkadaslar bende 603 kullaniyorum ayni sorun bende de var metin bolumu altta kaliyor bu program normal mesaj bolumunden yazmak icin yapilmiz yani oturumlarda pek bi ise yaramiyor

Üst Alt