S60v5 İstek Tema Edit (Temalarınızı Düzenliyoruz)..!

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
kamera vizöründeki simgeleri şeffaf yapıp tam ekran vizör sunacak herhangi bir tema yapabilirmisiniz ?

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
sımdı mesela n97 de kamera ıle cekım yaparken sag kısım sıyah oluyor ve sımgeler oluyor sımgeler kalsada o sıyah kısmı seffaf yapabılırmısınız

Süleyman

Süleyman

Üye
sımdı mesela n97 de kamera ıle cekım yaparken sag kısım sıyah oluyor ve sımgeler oluyor sımgeler kalsada o sıyah kısmı seffaf yapabılırmısınız

o kısmın tema ile ilgisi yok kardeşim. Dolayısı ile olmaz

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
kardeş bana nokia evolve'nin şeffafı lazım tobbar'a uyarlanmış şekilde . ilgilenirsen sevinirim :)

Süleyman

Süleyman

Üye
kardeş ben temayı çekmekle uğraşamam. istiyorsan çok yolla yapayım.

muratezer

Üye
Banada yardımcı olurmununuz ?

iVertigo by DSMA Bu Temayı Telefonuma kurduğumda Telefonumun Hafıza kartındaki Dosya isimlerinin sol tarafı bu resimdeki gibi oluyor

Oysa bende senin tema gibi yapmak istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim ? Yardım edermisiniz?

Koak331

Üye
slm arkadaşım ben nokia c5-00 için 1 tane windows 8 teması istiyorum

Süleyman

Süleyman

Üye
Banada yardımcı olurmununuz ?

iVertigo by DSMA Bu Temayı Telefonuma kurduğumda Telefonumun Hafıza kartındaki Dosya isimlerinin sol tarafı bu resimdeki gibi oluyor

Oysa bende senin tema gibi yapmak istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim ? Yardım edermisiniz?

s^3 hakkında bilgim yok

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
bu temayı light yapabilirmisiniz

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye

light derken? biraz açar mısın isteğini

Arka planın siyah değilde beyaz olmasını istiyorum tabi diyeceksin forumda bir sürü öyle tema var ama bu tema farklı çok sade ve boyutu küçük olduğu için kasma yapmıyor çok kullanışlı bir tema şu şekil olmasını istiyorum => http://upfile.mobi/85391 karanlık yerler beyaz olursa yeterli şimdiden teşekkürler :)

Süleyman

Süleyman

Üye
Kardeş arkaplanı beyaz yapınca yazılar gözükmüyor. Sadece belirli yerlerdeki yazılar olsa yaparım ama bir kaç tane değil hiçbirşey gözükmüyor. dolayısı ile tema üzerinde çok oynama yapmak gerekiyor. Bir tema üzerinde de bu kadar uğraşacak vaktim yok. Kusura bakma yardımcı olamayacağım.

erso49

Üye
arakadaşlar mümkünmü acaba 1 temayı 2 3 çoğaltıp farklı ikonlar ekleyerek kullanmak istiyorum SISContents le oluyormu nesinin deyişmesi gerek aynı sürüm deyiştirilsin diyor sürüm deyiştirdim yükleme yolu da ama aynı uyarı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Süleyman

Süleyman

Üye
arakadaşlar mümkünmü acaba 1 temayı 2 3 çoğaltıp farklı ikonlar ekleyerek kullanmak istiyorum SISContents le oluyormu nesinin deyişmesi gerek aynı sürüm deyiştirilsin diyor sürüm deyiştirdim yükleme yolu da ama aynı uyarı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
paket uid'sini bununla değiştirin: 0xA00000EB
Sonra skn dosyası içinde yükleme yolunu değiştirin.
Bu kadar.

erso49

Üye
teşekkürler bilgi için

SİSContents sürükleyip bırakıyorum
bendeki paket uid'si 0xA00000EB böyle aynı
kaçtane tema'ya baktım uid'leri hepsi böyle
skn dosyasında yükleme yolunu değiştirdim sonuç aynı nerde yanlış yapıyorum kafam karıştı

Süleyman

Süleyman

Üye
paket ismini değiştirip yapmayı dene

Üst Alt