WMPlayer 1.07 signed (mp3, mp4, wma, ogg, aac, m4a, mid, amr)

Sponsorlu Bağlantılar

ferhattunc

Üye
    Konu Sahibi
WMPlayer 1.07 signed (mp3, mp4, wma, ogg, aac, m4a, mid, amr)

Maxicep.com için özel hazırladığım Medya player uygulaması mp3,mp4,wma,ogg,aac,m4a,mid,amr desteği signed bir uygulama.sertifikalamaya gerek yok.;)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sakamadafaka, doping18, seasand ve 61 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Çok tesekkurler, süper paylasım . :oke:

System X

System X

Üye
teşekkürler çok güzel olmuş.bu arada güncelleme hatası alanlar ogg playı kaldırsınlar öyle yüklesinler.

• Beğen
Tepkiler: dark121212

cyhnchn

Üye
çok güzel olmuşta
nasıl yapıyorsun bunu
bende kafama göre ogg player skini yapmak istiyorumda

kozluca21

kozluca21

Üye
bu siteyi seviyorum çünkü sizin gibi bilgili insanlar var paylaşımın için sağol.

com_angel

com_angel

Üye
ellerin dert görmesin media playerda oldu en sonunda telefonda :)

g0dsp3LL

Üye
ya önce emeginize saglik diyecem sonra da bise soracam benim tel n73 bu programi kullanirsam ses çıkışı artarmı ben ses çıkışı yükseltecek bir pro ariyorudma :S

hafrix

hafrix

Üye
ebi ellerine sağlık güzel olmuş çalışmalarının devamını ve sana başarılar dilerim

g0dsp3LL

Üye
ya önce emeginize saglik diyecem sonra da bise soracam benim tel n73 bu programi kullanirsam ses çıkışı artarmı ben ses çıkışı yükseltecek bir pro ariyorudma :S

cvp bekliyorum :S

ferhattunc

Üye
    Konu Sahibi
cvp bekliyorum :S

arkadaşım wmplayerda mp3ün sesini arttırmak için ayarlardan volume boost up ve down (ses seviyesi arttırma ve azaltma) bunlara kısayol ataman lazım daha sonra o kısayollara basıp arttırıp azaltabilirsin ayrıca diğer kısayolları da kendine göre düzenle işine yarar :oke: eğer normal en yüksek değerinde üstüne çıkmasını istiyosan Viking Informatics Mp3Player adresindeki programı indir normal değerlerin üstünde ses çıkışı sağlayabiliyo

g0dsp3LL

Üye
saol yükledim tele gercekten güzel ses cikisi flende cok basit bir pro oldu artik viking ya önceden de kullanmistim da ses olayini farketmemistim fazla onu kaldiracam güzel görünümlü bir mp3 indirecem maymun istahli olunca böyle oluyor sanirim :S

doganhu

doganhu

Üye
elinize saglık

ugorur

Üye
program için tşk

omerb

Üye
teşekkür

JoS

JoS

Üye
Tşkler...

mbjk

Üye
eline saglık cok güzel bişi bu

marcus7775

marcus7775

Üye
emeğinize sağlık teşekkürler

mmerty

Üye
teşekkürler elinize sağlık

yalnizkalp21

Üye
6600 a olmuyomu ne dosya bozuk dedi sonodaki x si sildim yine dedi

M@xWeL

Üye
Güzel bir çalışma olmuş.

Fakat N73 versiyon 4.0735.3.0.2 yüklü olan yazılımı ile vermiş olduğunuz programda tekrarı karışık seçince ve bir sonraki parçaya geçmek istediğimde program donuyor ve bir süre sonra kapanıyor.

Üst Alt