Symbian for TR FİNAL [01.04.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

vahcet12

Üye
Mert gelecek black için ki güncellemede bildirimleri koyduğumuzda gelen kutusu değilde oturumları açsa çok iyi olur yapabilir misin dostum?

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
Mert gelecek black için ki güncellemede bildirimleri koyduğumuzda gelen kutusu değilde oturumları açsa çok iyi olur yapabilir misin dostum?

Kardeşim uğraşsam yaparım ama bundan sonra kusura bakmayın ki yeni güncelleme gelmeyecek hatta bugun yarın linkleri kaldırıp konuyu kilitleteceğim.

tipo2000

tipo2000

Üye
üstad bize son bir güncelleme vermeden gitme ...

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
üstad bize son bir güncelleme vermeden gitme ...

Kardeşim açıkçası pek içimden gelmiyor. Ama verirsem de bu biraz uzun süre sonra olur. Malum elimde bu en son CFW dekinden fazla mod, widget, tema vs. şeyler yok. Biraz toparlarım öyle veririm. Zaten telefonumu değiştireceğim. İOS a geçeceğim ama belki onunla birlikte son bir güncelleme veririm.

OPC

OPC

Üye

Kardeşim açıkçası pek içimden gelmiyor. Ama verirsem de bu biraz uzun süre sonra olur. Malum elimde bu en son CFW dekinden fazla mod, widget, tema vs. şeyler yok. Biraz toparlarım öyle veririm. Zaten telefonumu değiştireceğim. İOS a geçeceğim ama belki onunla birlikte son bir güncelleme veririm.

Dostum şu yüklenememe olayını düzeltsen yeter ya :)

vahcet12

Üye

Kardeşim uğraşsam yaparım ama bundan sonra kusura bakmayın ki yeni güncelleme gelmeyecek hatta bugun yarın linkleri kaldırıp konuyu kilitleteceğim.

Yapma ya neyse sağlık olsun dostum bulursak bir yerlerden kullanırız artık yapıcak birşey yok emeğine sağlık çok emeğin var

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
neyse yaptıkların icin teşekkürler

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
Anil-D

Anil-D

Üye
Abi hakanabinin yuzunden silcen degilmi?

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Biz bunlar için emek verip zaman harcıyoruz beyin patlatıyoruz birisi geliyor ve izinsiz alıyor kendisi yapmış gibi paylaşıyor. Bu uyarımın nedeni bu yüzden. İnsan gibi isteyenden çekincek sakıncak hiçbirşeyim yok. Buyursun alsın. Hee izinsiz alıp paylaşan mıoldu. Hakkım helal değildir.

ben bi kaç değişiklik yapıp kullanıyorum bi sıkıntı olur mu? Bi kaç tane kullandım bu güzel hem görsel hem hız vs vs

Anil-D

Anil-D

Üye
dogru soyluyosun abi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
konu sahibi isteği üzere :locked2:

yiğit bey

Üye
link çalışmıyor bi el atarmısınız ?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
malesef 2 linkde kırıılmış birisi düzeltebilirmi?

Jan

Jan

Üye
İki sürüm arasında ki fark ne veya nelerdir ? :/

Üst Alt