Çin malı iPhone 4s Kitlendi-Dondu Yardım !!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

koruyucu99

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı iPhone 4s Kitlendi-Dondu Yardım !!!!!
Dün çin malı iPhone 4s aldım bugun intrernette dolaşırken birden kitlendi ve ne yaparsam yapıyım kendine gelmiyor internette konuda yok lütfen biriniz yardım edebilir mi ?

Samet.25

Keske cin mali almasaydin bi hayir gelmiyo onlardan

koruyucu99

Üye
    Konu Sahibi
haklısın kardeşim bende pişman oldum zatende artık yapıcak birşey yok bir bilgin varmı senin bu konuyla ilgili

Samet.25

Kardesim ona yapcak bisey yok cope atacan

restmod

restmod

Üye
Batarya cikmiyor mu kapat ac teli

koruyucu99

Üye
    Konu Sahibi
o nasıl atılıyor bir bilgin varmı kardeşim

- - - Eklendi - - -

çıkmıyor kardeşim çıkıyorsade ben bilmiyorum nasıl oldugunu biliyorsa söylersen sevinirim

strokee

Üye
kardeşim aldıgın iphone adroid olandan ise yeniden güncelleme yükle yada android sürümü ne ise onu indir yükle düzelir nasıl yükleneceği forumda menvcut

60Samet09

60Samet09

Üye
fabrika ayarlarına döne biliyorsan dön yoksa format attır telefoncudan

restmod

restmod

Üye
Simdi o telefonlarda kulaklik girisinin icinde yada yakininda bi reset tusu oluyo distan goremezsin bi kurdan al kulaklik girisine orda degilse yakininda bi yerde olmasi lazim

Fr4ntic

Üye
Yapıcak Bişe kalmadı sana çünkü çin malı telefon almıyacaktın bende nokia n8 çin aldım bendede o sorundan var !!!

babaaamet

babaaamet

Üye
Dün çin malı iPhone 4s aldım bugun intrernette dolaşırken birden kitlendi ve ne yaparsam yapıyım kendine gelmiyor internette konuda yok lütfen biriniz yardım edebilir mi ?

Androidli ise maxicep forumda çözümü var.araştır,iyi bak bulursun.niye çöpe atsın.ben de iphone5 replika kullanıyorum ve çok memnunum.

erdihananli

Üye
Androidli ise maxicep forumda çözümü var.araştır,iyi bak bulursun.niye çöpe atsın.ben de iphone5 replika kullanıyorum ve çok memnunum.

kardeşim benım ki android iphone 4s aynı şekil arkadaşın ki gibi açılırken donuyor ve açılmıyor bende şarjının tekrar bıtmesını bekliyip sonra şarjını doldurup tekrar acmayı denıyorum ama yıne aynı yerde takılıp donuyor nasıl güncelleme yapıcam acaba bilgin var mı

mtu80

mtu80

Üye
kardeşim benım ki android iphone 4s aynı şekil arkadaşın ki gibi açılırken donuyor ve açılmıyor bende şarjının tekrar bıtmesını bekliyip sonra şarjını doldurup tekrar acmayı denıyorum ama yıne aynı yerde takılıp donuyor nasıl güncelleme yapıcam acaba bilgin var mı
kardeşim orta tuş ile üstteki kilit tuşuna 10 saniye bas kapanacaktır tekrar açın eğer sık sık kilitleniyorsa güncellemeyi veya farklı bi tarayıcı tavsiyemdir

Üst Alt