Symbian for TR FİNAL [01.04.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
guzel bence ama ben hatsız kullanmıyom

aleranol

aleranol

Üye
keşke zamanında bendeki 4gblik uygulama arşivini kendi dropboxuma yukleseydim. herkes deli gibi yararlandı

tipo2000

tipo2000

Üye
üstad beklemedeyiz . unutma bizi ....

hilal52

Üye
hatasız yükleme linkleri ne zaman eklenecek kardeşim.?

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
hocam cfwen çok güzel kullanışlı fakat bi kaç yerini düzeltsen bence iyi olur mesela mesaj baloncuklarıyla avkonu

- - - Eklendi - - -

bide uzaktan telefonu kitleme seçeneği etkin oluyo karşı taraf mesajı atınca otomatik kitlenmiyo

Anil-D

Anil-D

Üye
onları jonloşla kendinde yapabilirşin

Anil-D

Anil-D

Üye
ayarlardan guvenlik ayarları ordan otomatik kilitme suresi yaz tamam bu kadar

MaxipmaN

Üye
oyunlarda kasma sorunu yaşıyorum önemi yok ta söyleyeyim dedim yeni evolsu bekliyorum

haqanguven

haqanguven

Üye
mert... 10 kez düşün 1 kez cevap ver... Alt yapı evolsmu?

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi

Hayır tabikide kardeşim bazı dosyaları senin diğer sitedeki yazılımdan aldım bunu sende biliyorsun sanada diğer siteden PM atıp sordum hatta. Ben bu işleri senden öğrendim böyle birşeyi sana asla yapmam bilmelisin.

- - - Eklendi - - -

oyunlarda kasma sorunu yaşıyorum önemi yok ta söyleyeyim dedim yeni evolsu bekliyorum

Olabilir dostum çünkü her CFW'nin GPU-CPU ayarları farklı farklı.

- - - Eklendi - - -

Eğer ki sürüm balckten neden silver a geçtin diye sorarsan onuda hatta senden dolayı ona geçtim çünkü hakanın bir bildiği vardırda silver yapıyordur dedim o yüzden yeni yazılımları silver üzerinden yaptım.

haqanguven

haqanguven

Üye
alakası yok. Ben cfw de ne yaptıysam bilirim. Aynı yerleri silmiş olamayız. Ben bunu güncellemeyi çıkardıçın gün farkettim. Yazacaktım yanılıyorumdur diye tereddütte kaldım. Ama sevdiğim bir abimde incelemiş aynı diyor.

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
alakası yok. Ben cfw de ne yaptıysam bilirim. Aynı yerleri silmiş olamayız. Ben bunu güncellemeyi çıkardıçın gün farkettim. Yazacaktım yanılıyorumdur diye tereddütte kaldım. Ama sevdiğim bir abimde incelemiş aynı diyor.

Silinen yerler olsun, bazı şeyler olsun tam bilmiyorum ama mesela mesaj okuyucu, sözlük bunları senden örnek alarak yaptım çünkü hafızayı gerçekten arttırmıştın. İncelemede de senin paylaştıgın modları kullanıyorum ekstra olarak bişey kullanmıyorum. 1-2 farklılık widgetlerin bazıları, tema, CPU-GPU ayarları bunlar üzerinden oynamalar yapıyorum. ama asla senin yazılımın üstünde oynayıp paylaşmıyorum. Yapsam bu işi senden öğrendim sana çok büyük bir ayıp olur. Haklısında ben olsam bende öyle düşünürdüm çünkü ben senden örnek alarak hakan yaptıysa bir bildiği vardır mantıgıyla yapıyorum ve bazı ayarlamalarımı ve oynamalarımı senin CFW lerindekiler gibi yapıyorum haklısında. Aynı durumda ben olsam bende. Düşünürdüm. Ama yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Bundan sonra daha daha fazla dikkat ederim böyle durumlara.

haqanguven

haqanguven

Üye

Silinen yerler olsun, bazı şeyler olsun tam bilmiyorum ama mesela mesaj okuyucu, sözlük bunları senden örnek alarak yaptım çünkü hafızayı gerçekten arttırmıştın. İncelemede de senin paylaştıgın modları kullanıyorum ekstra olarak bişey kullanmıyorum. 1-2 farklılık widgetlerin bazıları, tema, CPU-GPU ayarları bunlar üzerinden oynamalar yapıyorum. ama asla senin yazılımın üstünde oynayıp paylaşmıyorum. Yapsam bu işi senden öğrendim sana çok büyük bir ayıp olur. Haklısında ben olsam bende öyle düşünürdüm çünkü ben senden örnek alarak hakan yaptıysa bir bildiği vardır mantıgıyla yapıyorum ve bazı ayarlamalarımı ve oynamalarımı senin CFW lerindekiler gibi yapıyorum haklısında. Aynı durumda ben olsam bende. Düşünürdüm. Ama yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Bundan sonra daha daha fazla dikkat ederim böyle durumlara.

peki öyle olsun... İyi forumlar.

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi

peki öyle olsun... İyi forumlar.

Sanada abi. Ama bil ben bu işleri senin sayende öğrendim, senin sayende bu kadar hevesle yapıyorum. 5800 için yaptıgın belleden beri senin yazılımlarınla geldim bugüne. Ama bil ben böyle bi hareket yapmam. Hele ki sana asla. :)

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
ayarlardan guvenlik ayarları ordan otomatik kilitme suresi yaz tamam bu kadar
benim dediğim o değil ayarlar>telefon>telefon yönetimi>güvenlik ayarları>telefon ve sim kart>uzaktan telefon kitleme önceden belirlediğin bi mesajı sana bi başkası atıyo telefonun otomatik kilit koduna giriyor bu çalışmıyor

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
benim dediğim o değil ayarlar>telefon>telefon yönetimi>güvenlik ayarları>telefon ve sim kart>uzaktan telefon kitleme önceden belirlediğin bi mesajı sana bi başkası atıyo telefonun otomatik kilit koduna giriyor bu çalışmıyor

Dostum o ayarları tam bilmiyorum ama bildiğim senin verdiğin bir numaradan atılan mesaj ile kilitleniyor olması.

Anil-D

Anil-D

Üye
ben bugun denedim calısıyor

Üst Alt