[SymbianHacker] MaxiHACK - Belle Refresh İçin Hack, Avkon2, Tema Efekti Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
sertifika hatası diyor

- - - Eklendi - - -

buarada telefon C6 01 belle

dostum adımları tekrarla ve ezbere yapma sırasıyla okuyarak adımları geçersen sorunsuz yaparsın, bir yeri atlamışsın buradan neyi eksik yaptığını kestiremiyorum

• Beğen
Tepkiler: xpash

xpash

Üye
sagolasın yardım için dostum

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

tamamtamam

Üye
biri bana yardım edebilir mi benim telefon c6 01 symbian belle refresh bende c de sys ya da bin diye bir klasör yok

yaren_dede

yaren_dede

Üye
biri bana yardım edebilir mi benim telefon c6 01 symbian belle refresh bende c de sys ya da bin diye bir klasör yok

xplore yükle ve ayarlardan gizli dosyaları görünür yap dil olarak türkçe seç

sevda sena

sevda sena

Üye
elinize sağlık

tamamtamam

Üye
python un tam olarak ne işe yarar

irememre

irememre

Üye
x plore programını yükleyemiyorum süresi geçmiş sertifika diyo ne yapmam gerekir yardımcı olun lütfen

irememre

irememre

Üye
bunu yükledim ama yine olmadı sonra farklı bir dosya yöneticisi yükledim oldu tel hack lenınce tekrar denedim x plore yüklemeyi bu kez yuklendi ne oldu bnde anlamadım walla

bagerhk

Üye

xplore yükle ve ayarlardan gizli dosyaları görünür yap dil olarak türkçe seç
x-plore yi kurmaya çalişiyorum ama sertifika süresi geçmiş uyarisi çikiyor
x plore yi kurabilsem gerisini hallederim, önceden de yapmiştim telefona format attim yeniden yapmama lazim....

yaren_dede

yaren_dede

Üye
x-plore yi kurmaya çalişiyorum ama sertifika süresi geçmiş uyarisi çikiyor
x plore yi kurabilsem gerisini hallederim, önceden de yapmiştim telefona format attim yeniden yapmama lazim....

eski sürüm bir tane kullan bazılarının sertifika süresi devam ediyor gerçi benim paylastigim oluyor ama bilemiyorum sende neden çalışmadı istersen birde bunu den

Ekli dosyalar

barak1071

barak1071

Üye
arkadaşım adımları tek tek sırasıyla izledim ve yaptım ama ilk yüklemede sertifika hatası verdi romm pack tan aktifleştirdim ama sonrada yüklemeye çalışırken bu yerleşik bir bileşendir diye hata veriyor her seferin de :)

- - - Eklendi - - -

bu arada cihaz N8

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye

selim4446

Üye
likleri yenilermisin sana zahmet

lider63

lider63

Üye
ya aga ben rompatcheri falan kurdum hersey acık xplore gelınce suresı gecmıs sertıfıka dio 5800 telime yaptım ole bısı olmadı n8 de denıyorum?

• Beğen

Sercaniuss

Üye
adım adım hepsini yaptım fakat c: pathce görünmüyordu son dosyayı yükleyemedim. herşeye baştan başladım ama artık kurulum kesinlikle olmuyor. nortonu kaldırıyorum işleme tekrar başlıyorum ama kabul etmiyor.

Üst Alt