Overclock

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
Overclock

Suanda 1.3 GHz'de sekildeki ayarlarla sorunsuz calismakta 1.4 GHz'i ara ara deniyorum :d:

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~

pRime.

pRime.

Üye
peki direk mi 1.3 ghz yaptın?

pRime.

pRime.

Üye

sanki 1150 MHz'den sonrasi telefon icin ideal gibi duruyor.boyle bir rahatlama, ayri bir hava oluyor.
şarjı etkilemese ben de yapardım ama şarjım 1 günün altına düşsün istemiyorum.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
pRime.

pRime.

Üye

sarj konusunda bir sorun yasamadim acikcasi. kullaniyorum sure olarak yaklasik ayni.
ben çok yoğun kullandığım için muhtemelen overclock ile öğleni göremez benim cihazım. :D

fLuke!

fLuke!

Üye
smartreflex nedir?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi

yeni rekor :kop2: suanda stabil realfootball oynarken dahi reset ve asiri isinma sorunu yok :)

- - - Eklendi - - -

smartreflex nedir?

herhangi bir fikrim yok.

- - - Eklendi - - -

arastirdim biraz, cihazi koruyan kullanilamaz duruma gelmesini onleyen bir ozellikmis. muhtemelen basarisiz durumlarda reset atma sebebidir cihazin. devre disi birakilmamasi gerek.

• Beğen
Tepkiler: fLuke!
PriZm

PriZm

Üye
Smartreflex ekrana dokunduğunda işlemci hızını otomatik arttıran bir zımbırtı olabilir :D

• Beğen
Tepkiler: fLuke!

Lenneth

Üye
Aynı chipsetli LG Optimus Black 1.3 te sapıtıyordu 1.2 de kalıyordu bu yine iyi çıkmış :ehe

fLuke!

fLuke!

Üye
Smartreflex ekrana dokunduğunda işlemci hızını otomatik arttıran bir zımbırtı olabilir :D

:d:

- - - Eklendi - - -

yeni rekor :kop2: suanda stabil realfootball oynarken dahi reset ve asiri isinma sorunu yok :)

- - - Eklendi - - -

herhangi bir fikrim yok.

- - - Eklendi - - -

arastirdim biraz, cihazi koruyan kullanilamaz duruma gelmesini onleyen bir ozellikmis. muhtemelen basarisiz durumlarda reset atma sebebidir cihazin. devre disi birakilmamasi gerek.

1375 :oha::oha:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi

Ben dün ilk defa 2.2 ghz gördüm ama yalnızca 1 dakika sürdü :D

sanırım 1400'ü sağlıklı görmem için voltaj ayarlarını kendim manuel olarak yapmak zorunda kalacağım. voltaj yetersiz kalıyor. 1,5V'a yakın değerler gerekli.

- - - Eklendi - - -

1,425 volt ile reset atıyor ve frekansı besleyemiyorum.

PriZm

PriZm

Üye
Galaxy S 1.4 Ghz de 1475 volt ile stabildi.Belki sende de stabil olur.dene istersen.

Galaxy S'de voltaj ayarlarım böyleydi

Mhz Voltaj

1400=1475
1300=1425
1200=1325
1100=1275

Üst Alt