nokia 701 firmware

Sponsorlu Bağlantılar

teknozan_92

teknozan_92

Üye
    Konu Sahibi
nokia 701 firmware
arkadaşlar merhaba ;

ben günlerdir canımı sıkan şu soruna yardım istiyorum ..

nokia c6-01 telefonuma 701ile değişim verildi gayet güzel ancak nokia suite üzerinden yeniden yükle deyip belle fp2'yi tekrar kuramıyorum telefonuma yeniden yükle seçeneği çıkmıyor bile.

product code : 059K387

ALDIĞIMDA İÇİNDE BELLE YÜKLÜYDÜ BEN TELEFONU WİRELESS İLE UPDATE ETTİM FP2 O ŞEKİLDE YÜKLENMİŞTİ...

YARDIM BEKLİYORUM

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
direk Phoenix ile flaş at yada nokia suite yi güncelle belki düzelir bende var yeniden yükle

teknozan_92

teknozan_92

Üye
    Konu Sahibi
Onu denedim şu an bende suite 3.7.22 yüklü kardeş yaa..
Phonex'den de bakiyorum product kodunu girince ilk yazilim fw'sini görüyo onu indiriyo 111.xxx.xxx olan..
Navifirm da 113.xxx.1506 olan fw ye girince enim product code hiç gözükmüyo orada...

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba :(

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
kardeşim aynısını bende yaşamıştım 059H048 var onu yükle sorun yaşamıyorsun sana tavsiyem modifiye bölümünde ewolsun cwf var onu yükle performansını daha da artırır

teknozan_92

teknozan_92

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim aynısını bende yaşamıştım 059H048 var onu yükle sorun yaşamıyorsun sana tavsiyem modifiye bölümünde ewolsun cwf var onu yükle performansını daha da artırır

eyvallah kardeşim sağolasın .. peki öyle yaparsam ürün garanti dışı kalır mı 059H048 i yüklersem... bunu şimdi kvk verdi yaa onlarda o şekilde kayıtlı ürün .. söylediğin cwf yi inceliycem çok teşekkürler..

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
hayır kardeşim kalmaz nokialar yazılımdan dolayı garanti dışı kalmıyor benimde c6 yerine 701 aldım sorun olmadı

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
dead flash konusuna bak ölü flash ile yazılımı yükleyeceksin :)

teknozan_92

teknozan_92

Üye
    Konu Sahibi
bugün görüştüm kendileri ile telefon o ürün kodu üzerine kayıtlıymış yani farklı flaşlarsam garanti dışı edeceklermiş ...

servise götür ama önce nokia ile görüş dediler aradım şu an telefondan sadece lumia desteği varmış neler oluyo yaa

teknozan_92

teknozan_92

Üye
    Konu Sahibi
bugün servise götürdüm teli bakırköy kvk onlarda 059H048 i yüklediler hemen nasip kısmet ama bana kalırsa sizde götürün ilk yüklemeyi onlar yapmuş olsun arkadaşlar :D

devamı kolay..

tekrar çok sağolun

- - - Eklendi - - -

bugün servise götürdüm teli bakırköy kvk onlarda 059H048 i yüklediler hemen nasip kısmet ama bana kalırsa sizde götürün ilk yüklemeyi onlar yapmuş olsun arkadaşlar :D

devamı kolay..

tekrar çok sağolun

Üst Alt