android iphone 5 . rom yüklemekten anlayan biri yardımcı olabilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

vedatkurt

Üye
    Konu Sahibi
android iphone 5 . rom yüklemekten anlayan biri yardımcı olabilir mi ?
telefon kore malı . iphone 5 ile birebir kasa . birebir gönüşüş. kurcalasanız bile anlayamazsınız. ama android. ve telefona bişiler yüklerken gitti. iphone işaretinde takılıp acılmıyor. rom yüklemem lazım. ama telefonun hafızasına ulaşamıyorm. arar dosyası göndermem lazım. ama telefonu usbye takınca sadece sarj oluyor ve pcde aygıt tanınmadı diyor. yardımcı olabilirmisiniz.

Buğra

Buğra

Admin
hafıza kartı var ise onu adaptör yardımı ile bilgisayara bağlayın ve dosyayı atın. Recovery yüklemeyi deneyin eğer yükleyebilirseniz wipe data yapın sorunsuz açılacaktır

vedatkurt

Üye
    Konu Sahibi
malesef hafıza kartı yok. takılma yeride yok . tüm problem bu . eğer telefone göndere bilsem yüklemem gereken rar dosyasını halolcak. ama telefonun hafızasına ulaşamıyorum.

emirhanwhy

Üye
malesef hafıza kartı yok. takılma yeride yok . tüm problem bu . eğer telefone göndere bilsem yüklemem gereken rar dosyasını halolcak. ama telefonun hafızasına ulaşamıyorum.
Kardeşim romu nasıl buldun nerden buldun ben bulamadım da?

-Emre

-Emre

Üye
Telefona ne yüklerkeb gitti?

emirhanaydin123

Üye
beyler aynı sorun bende var benim sd kartım var hatta çıkartıp takabiliyorum telefonum kore iphone 6 android sürümünü bilmiyorum yanlış root sonucu oldu bu işlem rom bulabilecek biri varmı yardım edersiniz çok seviniyrim

Üst Alt