Batarya Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DeathFront

DeathFront

Üye
    Konu Sahibi
Batarya Sorunu
Arkadaşlar daha telefonu alalı bugün dahil olmak üzere 2 gün oluyor ve telefonun bataryası 1 gün bile sürmüyor bazı forumlarda okudum kimisinin saatlerce kimisinin 1 gün garanti sürüyor ama benim olmuyor.görev yöneticisine girdiğimde çalışan uygulamada yok ve telefon durduk yerde dokunmadığımda bile %4 batarya kaybediyor

Εthnic

Εthnic

Üye
Gps, wifi acik ve ekran parlakligi son seviyede ise bir gunu cikarmamasi normaldir.. ama bunlar kapali oldugu halde eger bataryaniz bir gunu cikartmiyorsa sorunlu olabilir.. tabi telefonu nasil bir yogunlukta kullandiginizi bilmeyerek soyluyorum.. eger surekli oyun oynuyor ve wifi kullaniyorsaniz yarim gun bile surmez..

• Beğen
Tepkiler: DeathFront
DeathFront

DeathFront

Üye
    Konu Sahibi
Wi-fi ekran döndürme gps mobil servis hepsi kapalı ekran parlaklığıda otomatik bununla birlikte telefon hergün elimde ve sürekli mesaj olarak kullanıyorum,görev yöneticisinde açık hiç bir uygulama yok başka bi yerlerde açık uygulamalar mı var acaba ?:hmmm

Εthnic

Εthnic

Üye
Ayarlar/ Uygulamalar/ Calisan uygulamalar seceneginden arkaplanda calisan uygulamalari gorebilirsiniz.

• Beğen

LeYFeaR

Üye
benim sorun direk batarya ile alakali :) cunku cakma :)

DeathFront

DeathFront

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar/ Uygulamalar/ Calisan uygulamalar seceneginden arkaplanda calisan uygulamalari gorebilirsiniz.

uygulamalarda bu kadar program çalışıyo bu kada program olması normal mi ?

Εthnic

Εthnic

Üye
gereksiz uygulamalari dondurmanizi oneririm boylece arkaplanda calismalaini engellemis olursunuz..

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
uzaktan kumandalar'ı kapat + benim s3'te 1 günü zor çıkartıyor eğer elimden bırakmazsam 2.günü gören akıllı telefon pek yok :evet: ama illa şarj uzun gitsin dersen telefonu rootla ve git 4 çekirdeği tek çekirdeğe düşür ve hızını da 1.4 GHZ'den 600 MHZ'ye falan düşür farkı göreceksin kullanacağın zaman tekrar hızlandırırsın :oke:

ama bence hiç dokunma 1 gün çıkartması normal yani :) ben şu anda harici bir batarya daha almayı düşünüyorum :evet:

telefonunu gece yatarken şarja koy sabah kalktığında şarjdan çıkart telefon da seninle beraber uyusun :)

- - - Eklendi - - -

bak yeni gördüm LINE Antivirüs diyor onu kaldırmanı tavsiye ederim 18+ veya saçma sapan uygulamalar yüklemezsen zaten virüs girmez :oke:

• Beğen
DeathFront

DeathFront

Üye
    Konu Sahibi
yardımlar için teşekkürler arkadaşlar kendimce bazı uygulamaları durdum inşallah 1 günü rahat çıkarcam artık :D

bak yeni gördüm LINE Antivirüs diyor onu kaldırmanı tavsiye ederim 18+ veya saçma sapan uygulamalar yüklemezsen zaten virüs girmez :oke:

o antivirüsüde bir uygulamadan filan yada oyundan yuklerken virüs filan gelir diye kurmuştum ama onuda kaldırdım :D

avcitalip

avcitalip

Üye
yardımlar için teşekkürler arkadaşlar kendimce bazı uygulamaları durdum inşallah 1 günü rahat çıkarcam artık :D

o antivirüsüde bir uygulamadan filan yada oyundan yuklerken virüs filan gelir diye kurmuştum ama onuda kaldırdım :D

bir oyun yüklerken mağazadaki yorumlara bak,eğer virüs varsa adamlar yazıyorlar genelde zaten :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt