İndeks CFW nasıl yüklenir ve düzenlenir? ( Flaş atmak için tüm programlar )

Sponsorlu Bağlantılar

furkan713

furkan713

Üye
LİNK YAYINLANMADI FAKAT YTBE GİRİN phonenix ile flash yükleme yazın 12 dakikalık videoda bütün sorunlarınızı çözeceğinize inanıyorum

runyyy

runyyy

Üye
merhaba arkadaşlar .. bende nokia n96 var phoneixle flas attım ancak nokıa yazısı geliyor sonra ekran bembeyaz olup tekrar kapanıyor acaba nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim .....

harunkoch

harunkoch

Üye
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bnde bu 20012 calışmıyo win 8 64x tabanlı bundan mı oluyo

- - - Eklendi - - -

calışmıyo hangisini denesem olmadı
başka bir sıkıntı vardır muhtemelen bende win 8 kullanıyorum çünkü :hmmm

Anil-D

Anil-D

Üye
ben belleye gecis yapmak istiyorum ama bi donemiyorum yardım edermisiniz

manolyam63

manolyam63

Üye
gecmek ıstersen ısteyebılırsın...

memolarusso2

memolarusso2

Üye
N97 flash atmak için hangisi gerekiyor

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
UDA LİNK KIRIK

karakartal0684

Üye
hocam mediafire yasaklı galiba giriş yapamıyoruz dolayısı ile ındırme başarısız başka bir upload sitesine yukleme sansınız var mı acaba

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
navifirm desteği bitmiş herhalde doğrumu duymuşum????

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi flaş atmak cfw yüklemek ve düzenlemek için bazı programlara ihtiyaç duymaktayız, bu nedenle bunları yapmak için bize lazım olacak programları tek tek aramayın diye tek bir konuda topladım. Eski sürümleri arayanlarda oluyor onlar için eski sürümlerin linklerinide ekledim örnek veriyorum; bazısı yaparken phonix 2012 görmüyor, 2011 ile yapıyor oluyor bundan dolayı eski sürüm arayanlar içinde link koydum ama tabiki önerim son sürümleri kullanmanızdır umarım konu faydanıza olur.

Uda Apps Cleaner

Nokia Firmware Editör

Sis Contents

Sis Content 1.7.7 Build 81 [03.03.2013]
son sürüm

Arkadaşlar gerekli bütün programları ekledim eğer bir hata ya da kırık link olursa bildirin hemen yenilerim iyi forumlar.
Resimler kırılmış yenileyebilirmisn?

Üst Alt