FİNAL: Lumia920&Blackberry Z10

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
FİNAL: Lumia920&Blackberry Z10

Uzun süren maratonun ardından finalde Lumia920 ve Blackberry z10 karşı karşıya.Bakalım Laptop magazin sitesinin düzenledigi bu anketin galibi kim olacak.Şu anda 1490 oyla Lumia920 451 oy alan rakibi Z10'a bariz bir üstünlük kurmuş durumda.

Eger siz de oyunuzu kullanmak isterseniz

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Z10 cidden çok dikkatimi çekmişti . Özellikle bi hub bölümü varki dillere destan . O bildirim merkezinin benzerini lumiamda yaparsa süper olucak . Ve yine Z10 daki multitasking beni benden aldı . Tıpkı N9 daki gibi . Bence mevcut durumda Z10 Daha üst düzey bi telefon . Ama tabi neye göre baktığımıza bağlı . Lumianın Z10 dan üstün yanlarıda var . Z10 unda lumiadan . Ha ben oyumu lumiaya verdim oda gönül meselesi :)

Ek olarak Z10 un Blackberry messenger sisteminin bu sistemde BİS satın almadan çalışıyor olmasıda bence alınası bi telefon olmasını sağlıyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
faruk bilmiyorum z10'u eline alip inceledin mi ama bana biraz yapmacik geldi. Isınamadım cihaza. Sanki gercek degil tel maşa oyuncak hissi aldim cihazdan.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
iş gereği z10 u bir hafta kullandım ve cidden beş para etmez bir cihaz,işletim sistemi iyi tasarlanmış ama ağır çalışıyor belli ki hala bazı şeyler oturmamış,ayrıca hala bir blackberry telefon yarım saatte açılıyor,kasa cidden maket gibi telefon elinde bir his uyandırmıyor,kamerası bariz kotu ve o kadar donanıma rağmen hala multitaskinde bir N9 kadar seri ve işlevsel değil.

IVI-Elia

Üye
İncelemesini izlemiştim Z10 un gelişmesigerekiyor.Açıkçası ben Z10 un buraya kadar gelmesini beklemiyordum.Hem HTC one hem de s4 daha iyi

narnia16

narnia16

Üye
İncelemesini izlemiştim Z10 un gelişmesigerekiyor.Açıkçası ben Z10 un buraya kadar gelmesini beklemiyordum.Hem HTC one hem de s4 daha iyi
Tabi ki söylediğiniz telefonlar Z10 dan daha iyi ama lumia yla eşleşmeleride onların şanssızlığı artık :kop2:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Aslında şampiyon daha ilk oylamalardan belli olmuştu :kıskıs:

komando04

komando04

Üye
Htc onenin elenmesine üzüldüm,hayatımda ilk defa Nokia harici bir markanın telefonunu çok beğendim gerek tasarım gerekse ekranın canlılığı süper bir çözünürlüğe sahip

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Serdarın dediğine katılıyorum . Finale Htc ONE kalmalıydı lumia ile birlikte :) Z10 içinde dediğim gibi sadece bi kaç can alıcı özelliği çok hoşuma gitti . Ücretsiz BBM , Multitasking ve Hub . Bu 3 ü olmasa cidden 5 para etmiyecek bi tasarıma ve sisteme sahip . Keza marketi çok geride şuan . Ama büyük bi avantaj olarak linüx tabanlı olmasından dolayı android uygulamaları çok çabukça port edilebiliyo ve geliştiriciler şimdiden doldurdular marketlerini .

Ama tüm bu seçenekler ışığında ben piyasa hala kral koltuğunda Lumia 920 yi görüyorum . Kralın veziri ise Htc ONE dır . :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
hTc one android platformunda benim de favorim. Hatta ciddi ciddi getirtmeyi duşundugum bir cihaz. Fiyatinin belli olmasini bekliyorum.

komando04

komando04

Üye
hTc one android platformunda benim de favorim. Hatta ciddi ciddi getirtmeyi duşundugum bir cihaz. Fiyatinin belli olmasini bekliyorum.

abi bizim burada 1999tlden aşağı olacağını zannetmiyorum ama belki bir ihtimal eski günlerine dönmeyi vd daha başarılı olmayı isteme arzusu ile 150-200 daha aşağısı olabilir

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Demedim mi! Bbz10'u çiğ çiğ yer diye. :)

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
z10 ve onun markasına hiç bir zaman ısınamadım hep aklımda iş adamı telefonu diye kalmış o yüzden hiç araştırma gibi bir durum söz konusu bile olmadı nokıa'nın ezmesi bence gayet normal ne olursa olsun :)

fk555897

fk555897

Üye
Z10'u zaten hiç sevmemiştim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

abi bizim burada 1999tlden aşağı olacağını zannetmiyorum ama belki bir ihtimal eski günlerine dönmeyi vd daha başarılı olmayı isteme arzusu ile 150-200 daha aşağısı olabilir

kardeşim buradan almayi duşunmuyorum zaten:ehe

alical33

alical33

Üye
rakiplerinden en kötüsü z10 ama en çok yaklaşanda z10 :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Blackberry'nin piyasayı salladıgı yıllardaki kullanıcıları bir geri dönüş bekliyorlardı. Tam istedikleri gibi olmasa da Z10 onlar için oldukça iyi bir cihaz.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...