Çinde Facebook (Yardim lutfen)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaptansharp

kaptansharp

Üye
    Konu Sahibi
Çinde Facebook (Yardim lutfen)
Arkadaslar oncelikle herkese selamlar saygilar...dostlar, is amaciyla cinde bulunmaktayim.ve en az 1 ay buralardayim.bilenler vardir illaki cin'de facebook,twitter,youtube vs. siteler yasak.telefondan bu sitelere girmek icin ne yapmak lazim arkadaslar?telefonum NOKIA C7.simdiden cok tesekkur ederim saglicakla kalin.

guneylim

guneylim

Üye
dns değiştiren prog kullan

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
tweeties yapımcıları da aynı durumdan şikayetçi..adamlar çinli ama twitter uygulaması yapıyorlar.yapacağın şey dns değiştiren bir uygulama kullanmak.yukarıdaki arkadaşımın da dediği gibi.

furkan5800

furkan5800

Üye
dns, proxy yada vpn servislerin den birini kullan

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
Arkadaslar oncelikle herkese selamlar saygilar...dostlar, is amaciyla cinde bulunmaktayim.ve en az 1 ay buralardayim.bilenler vardir illaki cin'de facebook,twitter,youtube vs. siteler yasak.telefondan bu sitelere girmek icin ne yapmak lazim arkadaslar?telefonum NOKIA C7.simdiden cok tesekkur ederim saglicakla kalin.

[memleketimi cok ozledim ya la =( 4 ay oldu turkiyeden cikali :S ]
Arkadaşımız telefondan girmek istiyor facebooka telefon modeli verdiğine göre telefonda dns değiştirmek mümkün mü ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​wireless ayarlarından oluyor diye biliyorum.

kaptansharp

kaptansharp

Üye
    Konu Sahibi
Çinli arkadaslardan aldigim bilgiye gore burdaki guvenlik seviyesi en duzeydeymis.herneyse, pcden bi sekilde ULTRASURF denen programla giriyorum ama tel.den girmeyi bi turlu basaramadim.Bu konuda yardim lazim bana.Bu arada PCde dns filan degistirmeyle olmuyor arkadaslar, dedigim gibi guvenlik en ust seviyede gelen arkadaslar olursa bosa denemesin ;)

Samet.25

Bu cinliler face youtube vs vs kullanmiyomuymus ilk defa ogrendim bilgi icinde tsk

kaptansharp

kaptansharp

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.yok arkadasim kullanmiyolar.soyutlamislar kendilerini.kendi sosyal aglari var.

burakkk97

Üye
opera mini ile olmasi lazim :hmmm

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bilgisayar için dns ile uğraşılmaz zaten.hotspot shield diye bir program var onu kur Tamam.senin ip nı amerikada gibi gösteriyor.alayına giriyorsun sonra :)

mert41994

mert41994

Üye
Çin'de aşırı kullanılması sebebi ile yasaklandı diye hatırlıyorum.
Başka bir internet sağlayıcısına bağlanip onun üzerinden girilebilir ultrasurf gibi bilgisayarda ancak telefon için bunun mümkün olduğunu ne yazıkki zannetmiyorum.

asadas74

asadas74

Üye
ktunel.com dan gir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt