Nokia tablet çalışmalarına devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia tablet çalışmalarına devam ediyor.

Nokia şu sıralar bir Windows Tablet üzerinde çalışıyor.Bir çok değerli kaynaktan aldığımız bildirimler de bunu destekler nitelikte.

Windows Phone'lu Lumia cihazlara benzer olarak Nokia bu Windows 8 tablette bir kaç önemli ve yenilikçi uygulama üzerinde yoğunlaşıyor.Görüntülerden de anlaşılacağı üzere bir tasarımcının Windows 8 tablet için hazırladığı bir uygulama yer alıyor.

Nokia Adidas uygulaması:

Dizaynı özel olarak Windows 8 tablete uygun olarak hazırlanan miCoach uygulaması ile profesyonel koçların kabiliyetleri ile takımları yönetebiliyor yada her sporcu için ayrı ayrı takip programları oluşturulabiliyor.Hücresel çipler entegre edilerek uygulama bağlantısı sayesinde gerçek verilerle çalışılabiliyor.Üstelik bu uygulama ile bir dokunuşta izin verdiğiniz kullanıcılarla karşılaşmalar ayarlayabiliyorsunuz.İsterseniz de bildirimlerinizi sosyal ağ üzerinden takipçilerinize ulaştırabiliyorsunuz.

Bu uygulama ve fikir belki gerçek olmayabilir ancak Nokia'nın Windows Phone cihazlardan sonra yöneleceği bir alan olduğu gerçek.Ayrıca Nokia'dan da böyle bir uygulama bekliyoruz.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:alkis

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
Nokiapoweruser açıkladı bunu :alkis: tam gaz devam Nokia'm benim <3

kankanevzat

Üye
chip online'a gidin bakın. nokia bi sebebden dolayı tablet işini erteledi.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
chip online'a gidin bakın. nokia bi sebebden dolayı tablet işini erteledi.
biz lokal sitelere bakıp haber yapmıyoruz.çünkü hiç birisi haberi kaynagından degil yabancı portallardan alıyor.burada takip ettiginiz portal önem kazanır.bu haberin kaynagı da genelde kaynaklarımı paylaşmasam da bu konularda en iyilerden bir tanesidir.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ali Kemal abi'ye katılıyorum haber kaynaklarımız sağlamdır

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Nokia bir açıldı, pir açıldı ha. :tşk:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Nokia'ya bi tablet lazım ama gerçekten. Yakışır :oke:

akinorta

Üye
biz lokal sitelere bakıp haber yapmıyoruz.çünkü hiç birisi haberi kaynagından degil yabancı portallardan alıyor.burada takip ettiginiz portal önem kazanır.bu haberin kaynagı da genelde kaynaklarımı paylaşmasam da bu konularda en iyilerden bir tanesidir.

Evet haklısın 1 ay kadar öncesinde nokianın hindistandı sanırım oradaki bir konferansında nokia tablet görüntüleri yer alıyor.

serecans

serecans

Üye
Nokia yi sevdiğim gibi hiçbir markayi sevmiyorum

süper haber teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ardacumhur
alical33

alical33

Üye
Nokia bide tablet pazarına giriyor ha tablettede kameraya önem verip çığır açacağına inanıyorum:)

fk555897

fk555897

Üye
Windows 8 işletim sistemi ile de çıksaydı çok güzel olurdu.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
winRT ile cıktıktan sonra duruma göre win8 pro modeli de yapılabilir.

tapatalk

tapatalk

Üye
Mobil işlemciler win kaldiramadigi için Intel kullaniliyo bu yüzden tablet çok kalin oluyo hemen bi vurgun yapicaksa bu windows olmamali

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Haber için teşekkürler, hem Windows hemde Nokia bir arada olunca güzel bir cihaz ortaya çıkar diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...