Bi kıza naber demeden önce 2 kere düşünün !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Bi kıza naber demeden önce 2 kere düşünün !

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
:d: emin ol daha çok uzundur

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Trip atan kiz daha iyi o zaman
Naber
-ii sn
Bu kadar :D

hikmet366

hikmet366

Üye
Bir Kıza Mesaj Atamam ki Bende Kız Numarası Yoq Ama Düşünürüm Bir Kıza Mesaj Atmadan :tşk: :kop:

Akıncı

Akıncı

Üye
:aha:

CABBAR

CABBAR

Üye
Annemle de kavgalıyım yine telefonla uğraşıyorsun dedi. Ama ben dersane ne zaman başlayacak diye öğrenmek için arkadaşlarımla konuşuyordum. Neyse ahmeti özledim uzun zaman oldu görmeyeli yazlıkta da canım sıkılıyor bitsin istiyorum. Dersane başlasa da gitsek ne güzel olurdu dimiiii xd
neyse canım anlayacağın iyi değilim işte. Daha da uzatıp seninde canını sıkmak istemem. Ara sıra mesaj at konuşalım sıkılıyorum ben burada. Seni laleyi jaleyi ahmeti öpüyorum çok özledim sizleri. Bak annem yine kızmaya başladı bırak o telefonu diyor. Aaa yine uzatmışım hadi öptüm kib by. Bu arada senden ne haber ? Görüşmek üzere

- - - Eklendi - - -

Sanırım devamı böyledir :ehe

• Beğen
Tepkiler: Joker ve Mad EagLe
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bilgi için :tşk: simdi yok ama sonra olursa düşünürüm.

hurol1

Üye
En azından uff sanane be slk .s dememis

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Annemle de kavgalıyım yine telefonla uğraşıyorsun dedi. Ama ben dersane ne zaman başlayacak diye öğrenmek için arkadaşlarımla konuşuyordum. Neyse ahmeti özledim uzun zaman oldu görmeyeli yazlıkta da canım sıkılıyor bitsin istiyorum. Dersane başlasa da gitsek ne güzel olurdu dimiiii xd
neyse canım anlayacağın iyi değilim işte. Daha da uzatıp seninde canını sıkmak istemem. Ara sıra mesaj at konuşalım sıkılıyorum ben burada. Seni laleyi jaleyi ahmeti öpüyorum çok özledim sizleri. Bak annem yine kızmaya başladı bırak o telefonu diyor. Aaa yine uzatmışım hadi öptüm kib by. Bu arada senden ne haber ? Görüşmek üzere

- - - Eklendi - - -

Sanırım devamı böyledir :ehe
Adam senarist :alkis

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt