Fener bahçe nasıl kazandı ? içeri gir >>>

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Fener bahçe nasıl kazandı ? içeri gir >>>
MAÇI NASIL KAZANDIK? Sorusuna cevap
istiyorsanız; 2. GOLDEN SONRA AYKUT
HOCA VE MOUSSA ARASINDAKI GOL
SEVİNCİNİ MUTLAKA İZLEYİN...

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
ben maçı izlemedim ne demek istiyorsun

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
şuan mobildeyim bilgisayarı açtırcan bana :D

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Iki arkadas gibi sevindiler

ümran

Üye
maçı eşit şartlarda kazanmadı fb ya rakip 10 kişi kalack yada penaltı verilcek bu maçta 2 side oldu ,fb nin oyunu hç tatmin edici değldi

Metin MF

Metin MF

Üye
2 gün önce reale yapılan kıyak dün fenere yapıldı

- - - Eklendi - - -

futbolda neredeyse her maçta şike vardır kabullenin artık. neden iddaa galatasaray'a dalga geçer gibi 9 oran verdi sanıyorsunuz?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Aykut Kocaman'dan nefret ederdim, düne kadar. Dün o sahneyi görünce kanım ısındı :D

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Aykut Kocaman'dan nefret ederdim, düne kadar. Dün o sahneyi görünce kanım ısındı :D

aynen.:)

- - - Eklendi - - -

maçı eşit şartlarda kazanmadı fb ya rakip 10 kişi kalack yada penaltı verilcek bu maçta 2 side oldu ,fb nin oyunu hç tatmin edici değldi

yapmayın be kardeşim. maçı izlemiş biri olarak dün çok güzel bir maç izledim. o pozisyonlarin hangisi penaltı veya kartlık değil di ? elinizi vicdaniniza koyarak konuşun. türk vatandaşı olarak türk takımlarını desteklemek yerine hep geriyoruz. nedir bu düşmanlık arkadaş !

- - - Eklendi - - -

2 gün önce reale yapılan kıyak dün fenere yapıldı

- - - Eklendi - - -

futbolda neredeyse her maçta şike vardır kabullenin artık. neden iddaa galatasaray'a dalga geçer gibi 9 oran verdi sanıyorsunuz?

real de, fener de hakkıyla oynadı. diyebileceğim tek şey gerçeklerin acı olması. bazıları bazı galibiyet ve mağlubiyetler i kabullenmek istemiyor her nedense.

ümran

Üye
kart doğruydu ama penaltı yanlış bence bilerek dokunmadı ha bide fener düşmanı değlim sadece fenerin futbolunu beğenmedm ,penaltılarla nereye kadar ?

codblackops2

codblackops2

Üye
fener dün gayet güzel oynadı.penaltı ise yüzde yüz doğru bi karardı. Resmen kafa topuna çıkarken elini koydu.dünku maçı fener tek kale oynadı neredeyse belirtmek isterim.haklı bir galibiyet elde ettik.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kart doğruydu ama penaltı yanlış bence bilerek dokunmadı ha bide fener düşmanı değlim sadece fenerin futbolunu beğenmedm ,penaltılarla nereye kadar ?

yok bir de isteyerek dokunsun ? oyun olarak ne kötü ne de iyi diyebiliriz. direkten iki top döndü. onu da göz ardı etmemek gerekir. penaltı kazanması fenerin şansı oluşuna bağlıyorum ama o penaltı haksız bir penaltı değildi. hiçbir futbol yorumcusu o penaltı için haksız, gereksiz bir penaltı diyemez. demiyorlar da zaten..

ümran

Üye
yok bir de isteyerek dokunsun ? oyun olarak ne kötü ne de iyi diyebiliriz. direkten iki top döndü. onu da göz ardı etmemek gerekir. penaltı kazanması fenerin şansı oluşuna bağlıyorum ama o penaltı haksız bir penaltı değildi. hiçbir futbol yorumcusu o penaltı için haksız, gereksiz bir penaltı diyemez. demiyorlar da zaten..

tamam ben gs liyim :ehe

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Belli ki galatasaray ı çekemiyorsun niye hakem hatalarını göz ardı ediyorsun fazla övünme Ordaki maçta adamlar 3 tane atar sevinciniz kursağınızda kalır

ümran

Üye
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Belli ki galatasaray ı çekemiyorsun niye hakem hatalarını göz ardı ediyorsun fazla övünme Ordaki maçta adamlar 3 tane atar sevinciniz kursağınızda kalır

galatasarayın neresini çekemeyeyim anlamadım ki ? :) adamlar 3-0 yenil di. orta da bir başarı olsa belki çekemezdim ama her zaman desteklirdim. çünkü sonuçta o bir türk takımı ve bizleri temsil ediyor. her ne kadar sevmesekte gs yi türk takımı olduğu için desteklememiz gerekiyor. feneri de öyle değil mi ?

- - - Eklendi - - -

bu laf kime anlamadım :bilmm

sanıırm bana :aman2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt