Tabu Oyunu Reklam Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Tabu Oyunu Reklam Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var
Merhaba arkadaşlar,

Tabu oyunu bitti ve ilk hali ile ücretsiz yayınlayacağım ve ilk çıkışında sizlerin payı büyük olacak. Daha sonrasında kartların sayısını arttıracağım ve ücreti 2 TL olacak kart sayısı fazla olanın.

Bu arada reklam verebilecek bildiğiniz bir şirket, web sitesi, kişi var ise bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Forumumuzda site veya reklam teşkil edecek diğer unsurları paylaşmak doğru olmaz. :)
Ancak program yazma konusunda tecrübeli arkadaşlar bazı fikirler verebilirler belki.

Benim aklıma ilk gelen; oyunun oynanmasına engel olmayacak şekilde ücretsiz sürümde belirli özelleştirme ayarlarına erişimi engelleyebilir ve o ayarlarda değişiklik yapmak için kişileri ücretli sürüme yönlendirebilirsin. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler, ancak bu tür ayarlar benim oyunumda yok. Oyunu az çok biliyorsunuz, paylaştım. Ekstra özellikler ne olabilir diye düşünüyorum, bu konuda düşünceleriniz nelerdir?

alical33

alical33

Üye
benim yayınlayabileceğim bir site var pm atarsan konuşalım

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış anlaşılma olmuş :)

kelebekavcisi

Üye
Yanlış hatırlamıyorsam bu işlerde microsoft zaten yardımcı oluyordu. Hazır reklam kodları var, onlardan programa entegre ederek tık başı para kazanabilirsin diye hatırlıyorum :)

akinorta

Üye
Yanlış hatırlamıyorsam bu işlerde microsoft zaten yardımcı oluyordu. Hazır reklam kodları var, onlardan programa entegre ederek tık başı para kazanabilirsin diye hatırlıyorum :)

arkadaş haklı
hatta inneractive var kullananileceğin ücretsiz publisher üyeliği ile sdk indir ve entegre et.

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Peki bunlardan hangisini önerirsiniz. Inneractive iyi mi?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Peki bunlardan hangisini önerirsiniz. Inneractive iyi mi?

Benim bildiğim kadarıyla da en yaygın kullanılanı inneractive.
Ancak daha çok Symbian oyun ve uygulamalarında kullanılıyor sanırım, WP uygulamalarında rastlamadım sanırım hiç :hmmm

akinorta

Üye
Wpde hangisi en fazla getiri yapıyor bilmiyorum ama inneractive ile türkiye kullanıcılarından para gelmiyor haberin olsun diğer alternatifleri araştır. Windows phone 8 in app ads diye ara araştır en iyisini bul bence

- - - Eklendi - - -

Uygulaman daha çok türk kullanıcıları hedef alacağın için inneractive seçme derim ben

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Peki teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt