Nokia City Lens 2.1 (LiveView) Belle Refresh FP1 FP2

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Nokia City Lens 2.1 (LiveView) Belle Refresh FP1 FP2
Arkadaşlar Nokia City Lens in başlıkta belirttiğim sürümlerde çalışan versiyonudur. Program süresi geçmiş sertifika hatası vermektedir hack gerektirir.

Link1 :
Link2:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: malirst, mustidast, dutluyol45 ve 11 diğerleri

gkcll

gkcll

Üye
valla çalışıyor teşekkürler kardeşim

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Çok teşekkürler,N8 de sorunsuz çalıştı

yaren_dede

yaren_dede

Üye
teşekkürler

bayon

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

aliosman166

aliosman166

Üye
harikaa bu programın üzerinde durulması lazım. Lumianın özelliği resmen bu. Nokia mağaza da göremedim yalnız oraya da upload edilirse iyi olur..

bayon

Üye
    Konu Sahibi
harikaa bu programın üzerinde durulması lazım. Lumianın özelliği resmen bu. Nokia mağaza da göremedim yalnız oraya da upload edilirse iyi olur..

aslında bunu yeni sürümlerden kaldıran Nokia. Lumiada ki bu özeliiği dikkat çekmek ve satmak için yaptığı bi yöntem

Çalık03

Üye
arkadaşım yükledim welcome city lens gibisinden açılış ekranı geliyor ama başlamıyor bu arada telefonum hackli ama tam açılmadı kamera görüntüsü gelmiyor yani...sorunu anlamdım

bayon

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım yükledim welcome city lens gibisinden açılış ekranı geliyor ama başlamıyor bu arada telefonum hackli ama tam açılmadı kamera görüntüsü gelmiyor yani...sorunu anlamdım

öncekini silip birde bunu yükle bakalım
http://qfs.mobi/f471789

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
her yeri gösterir mi yoksa sadece kayıtlı yerlermi çıkıyor ?

stephen9

stephen9

Üye
teşekkürler süper oldu

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​hackli c6-01 de sorunsuz çalıştı.teşekkürler

as467

as467

Üye
farklı bir upload sitesine yükleme imkanın varmı burda download'a bastığımda hata veriyor :) konu için de :tşk:

- - - Eklendi - - -

telden indirebildim sorun yok sağol

bayon

Üye
    Konu Sahibi
farklı bir upload sitesine yükleme imkanın varmı burda download'a bastığımda hata veriyor :) konu için de :tşk:

- - - Eklendi - - -

telden indirebildim sorun yok sağol

kusura bakma daha yeni görebildim geçte olsa alternatif ekledim :)

rgudu

Üye
Burdaki linkten her ikisinide indirip yükledim olmadı. Daha doğrusu yüklenemedi mesajı verdi. Bende internette aratıp bu linkten indirdim. Zip dosyasının içinden online ve offline diye iki dosya çıkıyor. Offline yazanı yükledim oldu. Teşekkürler. Dosyayı buraya nasıl aktaracağımı bilmediğimden ekleyemedim. Ekleyebilen birisi yaparsa makbule geçer.

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Burdaki linkten her ikisinide indirip yükledim olmadı. Daha doğrusu yüklenemedi mesajı verdi. Bende internette aratıp bu linkten indirdim. Zip dosyasının içinden online ve offline diye iki dosya çıkıyor. Offline yazanı yükledim oldu. Teşekkürler. Dosyayı buraya nasıl aktaracağımı bilmediğimden ekleyemedim. Ekleyebilen birisi yaparsa makbule geçer.

zaten konudaki iki linkte online olanı alternatif olarak iki link var

- - - Eklendi - - -

ikisi arasındaki fark online bileşenleri internetten yüklüyor

rgudu

Üye

zaten konudaki iki linkte online olanı alternatif olarak iki link var

- - - Eklendi - - -

ikisi arasındaki fark online bileşenleri internetten yüklüyor
Online olanla internetten indirme yapamadı.
Ayrıca program güzel ama kamerayla ilgisi yok. Sadece görsellik için kamerayı kullanmışlar. Gerçek kullandığı pusula. Genede çok beğendim.

MaxipmaN

Üye
:tşk:

asabi32

Üye
signed fakat süresi geçmiş sertifika hatası alıyorum yardm

Üst Alt