theme choser

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

strange_63

Üye
    Konu Sahibi
theme choser
Arkadaslar suanda telefonumda cm7 yüklü ve normalde cm7 de theme choser programi yüklü ama suan yüklü olan romda malesef yok ben bunu nasil yükleyebilirim yardim ederseniz sevinirim..simdiden tskler..

nefretsiz

nefretsiz

Üye
Arkadaslar suanda telefonumda cm7 yüklü ve normalde cm7 de theme choser programi yüklü ama suan yüklü olan romda malesef yok ben bunu nasil yükleyebilirim yardim ederseniz sevinirim..simdiden tskler..

Pc ye gecince apk koyucam yukleme yöntemini de açıklarım

nefretsiz

nefretsiz

Üye
çok Teşekür ederim...

1. Apk yı indirin
2. Hafıza kartına atın yükleyin
3.Link2sd yi indirin marketten kurulduktan sonra açın
4.Tema seçici ya da theme chooser isimli programı bulun üstüne bi kere dokunun
5.Açılan menüde işlemler>sistem uygulaması yap deyin ve telefonunuzun bataryasını çıkarıp takın
6.Telefonu yeniden başlatın

umarım işe yarar :)

strange_63

Üye
    Konu Sahibi

1. Apk yı indirin
2. Hafıza kartına atın yükleyin
3.Link2sd yi indirin marketten kurulduktan sonra açın
4.Tema seçici ya da theme chooser isimli programı bulun üstüne bi kere dokunun
5.Açılan menüde işlemler>sistem uygulaması yap deyin ve telefonunuzun bataryasını çıkarıp takın
6.Telefonu yeniden başlatın

umarım işe yarar :)

çok çok teşekür ederim Ama Bu Yolu Daha Önce denedim Olmadı malesef..

nefretsiz

nefretsiz

Üye
Rom u tekrar.yukemeyi denedinz mi? Eger deneyip.de.olmadiysa tel inize de uygnsa baska rom deneyin derim.Cm9 veya 10.Miui ve b-rod rom da var tel inize uyumlu olanini deneyin

strange_63

Üye
    Konu Sahibi
Rom u tekrar.yukemeyi denedinz mi? Eger deneyip.de.olmadiysa tel inize de uygnsa baska rom deneyin derim.Cm9 veya 10.Miui ve b-rod rom da var tel inize uyumlu olanini deneyin

Bu romlardan Benim Telefona uygun yok galiba Bi cm 9 var oda Stabil Degil Tel..Galaxy Ace s 5830

nefretsiz

nefretsiz

Üye
Bu romlardan Benim Telefona uygun yok galiba Bi cm 9 var oda Stabil Degil Tel..Galaxy Ace s 5830

Tema secici.apk yı rom un zip inin icindeki system/app e atın oyle kurun bi de rom u isterseniz.

strange_63

Üye
    Konu Sahibi
cok tşkr ederim bunları daha önce denedim Hata Tema choseri xdadan Zip olarak aldm ama olmadı neyse boşverin tekrar tskler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...