[Mobileways.de] Gravity v2.70(7069) S60v3/S^1/S^3 Signed (Türkiye Gündemi Destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Mobileways.de] Gravity v2.70(7069) S60v3/S^1/S^3 Signed (Türkiye Gündemi Destekli)
Gravity, tüm özellikleri barındıran, harika gözüken ve çokça övgü alan kullanıcı arabirimli bir Twitter istemcisidir. Birden fazla Twitter hesabını, MobyPicture üzerine görüntü yüklemeyi, TwitPic ve diğerlerini, birden fazla Twitter Aramasını, Twitter Trendlerini, Gruplarını, Uyarılarını, Auto-Connecti ve çok daha fazlasını destekler. Aynı zamanda Foursquare, Facebook ve tam teşekküllü Google Reader dahil edilmiştir.Daha fazla ekran görüntüsü için:

Gravity'nin Genel Özellikleri:
* Twitter ve Laconica uyumu.
* Telefonunuzda tüm fonksiyonları kullanabilme; Tweet, yanıtlama, retweet, DM, takip etme & takibi bırakma, engelleme, favori oluşturma, arama, otomatik güncelleme ve daha fazlası...
* Sekmeli görünüm özelliği; Zaman çizelgesi, Cevaplar, Mesajlar, Arkadaşlar...
* Twitter kullanıcılarının profilini görüntüleme ve hakkında bilgi edinebilme.
* Sesli uyarılar, zaman çizelgesi, yanıtlar, DM ve aramaları yapılandırabilme.
* Bağlantı koptuğu zaman otomatik olarak başkar bir erişim noktasına bağlanabilme.
* Aynı anda istediğiniz kadar hesapı kurup kullanabilirsiniz.
* Kullanıcı tanımlı filtreler ile özel grup sekmeleri oluşturabilme.
* Twitter'daki yazılarınızı del.icio.us ya da Instapaper gibi servislere URL olarak iletebilme.
* Twitter arama bölümünde birden fazla sekmede Twitter Trendleri arayabilirsiniz.
* Resimlerinizi MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi hizmetlere aktarabilirsiniz.
* TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi hizmetlerdeki resimlerinizi görüntüleyebilme.
* Ping.fm servisine haber ve grup mesajı gönderebilme desteği.
* Herhangi bir Tweet'in URL'sini açabilme.
* Tema desteği.
* Tam ekran mod.
* Dahili otomatik güncelleme özelliği ile sürekli son sürümü kullanabilme.

NOT: Uygulama tam sürümdür. Kurulduktan sonra direkt çalışır. Ayrıca uygulama içinden de yeni sürümlere sorunsuzca güncelleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nisa..94, mustj89, xersanx ve 15 diğerleri

mydonose13

Üye
Kralsın! Emeğine sağlık. Uzun zamandır versiyonu bekliyordum. Programı güncelleyebileceğimize eminsiniz değil mi :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​yanlız bu versiyonda tweetler altında atılan yer işaretlerini gösteren harita açılmıyor. error 403 hatası veriyor

achambo

achambo

Üye
yükledim ve program içinden güncelledim süper şuan hem çok seri widgeti daha iyi olabilirdi ama buna da şükür

uzaybaynal

Üye
Facebook'ta online göstermemesi büyük sorun değil mi?

exelans.61

exelans.61

Üye
video açma konusundaki sıkıntıyı bir kenara bırakacak olursak facebook Twitter ve 4square uygulamalarının bir arada kullanılması müthiş. Ama videolari niçin açmıyor anlamadım.

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Bu pahalı uygulamayı satın alan arkadaşa teşekkürler. Sonunda bunu da tam olarak gördük emeğine sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

burakkk97

Üye
Nasil kacirmisim bunu. Iki senedir teli bosuna kullaniyormusum :)

furkitare

furkitare

Üye
twittera bağlanmıyor artık?

burakkk97

Üye
Baglaniyor sen sorun var.

CABBAR

CABBAR

Üye
​yanlız bu versiyonda tweetler altında atılan yer işaretlerini gösteren harita açılmıyor. error 403 hatası veriyor

Bende de hata veriyor http 410 hatası

- - - Eklendi - - -

tweeter'a bağlanmıyor bende

manyax2007

manyax2007

Üye
bu sürümü yükledikten sonra son versiyonu yükleyin sorun düzelir ;)

magnumxx

Üye
bu başlı başına bir tarayıcı olsa ne iyi olurdu paylaşım için teşekkürler

anadolumm

Üye
Teşekkürler. Ben bunu daha önce niye farketmemişim, signed arıyordum burada rastgeldim. Twitter, facebook ve youtube hesaplarımı ekledim. Gayet kullanışlı bir uygulama. :)
Yalnız bir sorunum var. Facebook hedabımı iki defa ekledim yanlışlıkla. Birini nasıl silebilirim bulamadım?

Düzenle: Anasayfada silmek istediğimiz hesaba basılı tutacakmışız, hallettim. :)

Üst Alt