LG L5 E612 Mi LG P970 Optimus Black Mi ? [Gir İçeri]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
LG L5 E612 Mi LG P970 Optimus Black Mi ? [Gir İçeri]
Merhaba arkadaşlar. Bu iki telefon arasında sürekli kalıyorum. Telefondan beklediklerim şunlar;
1)Oyun yani Google Play :) Sevdiğim oyunlardan bazıları:Temple Run,Subway Surfers,Facebook ve Kaldırırsa Dead Trigger.2)İnternet:Çok hızlı olmasa hızlı bir internet. Birde bu telefonlara Chrome,Mozilla yükleniyormu?3)Telefonun kasmaması:Yani oyun veya internete girdiğimde yani telefon kasmayacak
Bu şartları hangisi daha iyi karşılar. Birde öğrenciyim yani 100 TL bile bana büyük geliyor
.
Gelecek yardımlar için şimdiden teşekkürler. Yorum yapan elleriniz dert görmesin :)

CagriMonsteR

Üye
Tam ayrıntılara http://kiyas.la/'dan erişebilirsin. Ben optimus black kullanıcısı olarak, Temple Run,Subway Surfers oyunlarını oynadım hiç bir kasma yok, Dead Trigger'ide aynı şekilde hiç bir kasma olmadan oynayabilirsin. İnternet bence gayet hızlı saten 7.2 hızında. Chrome L5'ide alsan Optimus black'da alsan ikiside 4.0.4 ics'de saten yüklüdür. Mozilla Google play'dan yükleyebilirsin. Bence Optimus black daha iyi fakat sen bilirsin dediğim gibi 'dan farklarına bak ona göre karar ver :)

enver_techno

enver_techno

Üye
tabiki optimus black
bu sorulmaz bile :oke:

seyamkk

seyamkk

Üye
l5 kullanıcısı olarak black almanı tavsiye ederim.

Gggg1994

Üye
Merhaba arkadaşlar. Bu iki telefon arasında sürekli kalıyorum. Telefondan beklediklerim şunlar;
1)Oyun yani Google Play :) Sevdiğim oyunlardan bazıları:Temple Run,Subway Surfers,Facebook ve Kaldırırsa Dead Trigger.2)İnternet:Çok hızlı olmasa hızlı bir internet. Birde bu telefonlara Chrome,Mozilla yükleniyormu?3)Telefonun kasmaması:Yani oyun veya internete girdiğimde yani telefon kasmayacak
Bu şartları hangisi daha iyi karşılar. Birde öğrenciyim yani 100 TL bile bana büyük geliyor
.
Gelecek yardımlar için şimdiden teşekkürler. Yorum yapan elleriniz dert görmesin :)

valla L5 kullanıcısıyım temple runda kasılmalar var ama dead tigger da hiç yoktu bende :) pixel sorunu olur L5 alırsan senin için benim icin sorun değilde :) bana görede optimus black :D ama L5'ten çok memnunum

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
Direk Optimus Black al. Bende L5 Kullanıyorum. Dead Trigger oynarken grafik hataları oluyordu son sürümde acayip acayip şeyler oluyordu. :D

muellif

Üye
tabiki optimus black :)

Gggg1994

Üye
Direk Optimus Black al. Bende L5 Kullanıyorum. Dead Trigger oynarken grafik hataları oluyordu son sürümde acayip acayip şeyler oluyordu. :D
bende dead trigger çok rahat oynanıyor sorun yok ama :S

aliefe1907

Üye
Tereddütte kaldığın sadece bu iki telefonsa tabiki p970 o.b.

Ocean258

Ocean258

Üye
ben L5 der ve çıkarım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt