[Harald Meyer] CameraPro Qt v3.03(7) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
[Harald Meyer] CameraPro Qt v3.03(7) Symbian^3 Signed

CameraPro Qt 3 camera/video app: 11x digital zoom, raw jpg stream, level meter, anti-shake, time lapse, bracketing (HDR), continuous autofocus/macro (device dependent), ISO, presets, timer, burst, face-detection,720p video (1-30 fps), custom frame rates/bitrates, Facebook/Flickr/Twitter/Picasa/SmugMug.

Nokia 808: 1080p video, PureView support
Change Log:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

kcr

Üye
Teşekkürler. O kadar sık güncelleniyor ki, herhalde iki gün arayla bir üst sürüm çıkarıyorlar:)

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
çıkarsın lar hiç olmazsa symbianı düşünenler var :)

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
çıkarsın lar hiç olmazsa symbianı düşünenler var :)

Düşünenler var da biraz düşüneni düşünenler olsa daha iyi olacak. Bir zahmet satın alın da geliştirici de kazansın.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Düşünenler var da biraz düşüneni düşünenler olsa daha iyi olacak. Bir zahmet satın alın da geliştirici de kazansın.

sen bunu git rus sitelerine yaz bakalım ne cevab verecekler retail olarak dağıtılıyor şa bundan er geç herkes yararlanır sadece benimle olup bitecek bir iş değil ve benim mağazadan hangi uygulamayı alıp almadığımı ne kadar ücret ödediğimi bilip bilmeden kafana göre yorum yapma....?

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye

sen bunu git rus sitelerine yaz bakalım ne cevab verecekler retail olarak dağıtılıyor şa bundan er geç herkes yararlanır sadece benimle olup bitecek bir iş değil ve benim mağazadan hangi uygulamayı alıp almadığımı ne kadar ücret ödediğimi bilip bilmeden kafana göre yorum yapma....?

Ben bunu genel anlamda söyledim zaten. Doğrudan seni kastettiğim yok. Symbian için uygulama az çıkmasının ve geliştiricilerin kaçmasının temel sebebi bu.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
bana söylemedi isen benim konuya gelip te böyle şeyler yazma madem genel söylüyorsun git aç genel bölümüne konu düşüncelerini orada söyle .
symbian in bitme si nin yüzde 70 oranı nokia nin symbian ile anlaşmasının bitmesini açıklamasıdır demek ki sen uygulama satın alan birisi olsan neyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt