Samsung galaxy s3 için güçlü batarya tavsiyesi yardım edin arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s3 için güçlü batarya tavsiyesi yardım edin arkadaşlar
konu daha önce açılmış olabilir

Samsung galaxy s3 e yedek güçlü batarya bilen varsa yazsın lütfen.

avcitalip

avcitalip

Üye
konu daha önce açılmış olabilir

Samsung galaxy s3 e yedek güçlü batarya bilen varsa yazsın lütfen.

piyasada şarjlı kılıflar var ama onlar iyi değillermiş çabuk bozuluyorlarmış,o yüzden ya yeni bir batarya daha alıp(80 TL) çift batarya kullanacaksın yada greenmate 3500 mAh şarj deposu(80 TL) alacaksın onun haricinde diğerlerine pek güvenmiyorum bence en iyisi yedek batarya hem taşınabilir hem orijinal aksesuar...

bu fiyatlar Telpa için geçerli...

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
ya 3000 mah var kapak değişimi sözkonusu onu alacağıma yoobao alsam daha mantıklı hertürlü telefon kaba görünecek nasıl yapayım işin içinden çıkamadım.

enterneoll

enterneoll

Üye
yedek batarya al

skywalker06

skywalker06

Üye
Samsung s3 için yükseltilmiş batarya satışa sundu ama Türkiye'de var mı bilmiyorum gidip Samsung servisine ya da Başarıya sorabilrsin

emreli01

emreli01

Üye

piyasada şarjlı kılıflar var ama onlar iyi değillermiş çabuk bozuluyorlarmış,o yüzden ya yeni bir batarya daha alıp(80 TL) çift batarya kullanacaksın yada greenmate 3500 mAh şarj deposu(80 TL) alacaksın onun haricinde diğerlerine pek güvenmiyorum bence en iyisi yedek batarya hem taşınabilir hem orijinal aksesuar...

bu fiyatlar Telpa için geçerli...

3500 mah batarya htc one x serisi içinde var mı ilerde almak için ?

avcitalip

avcitalip

Üye
nasıl eline alırısın anlamadım :hmmm

yani cihazına zarar verebilir manasında demek istedim :evet: ve onlar gerçekten belirtilen kapesitede olmuyorlarmış bunu Donanım Haber'de incelerken söylemiştiler one x in şarjlı kılıfı s3'ün değiştirilebilir bataryasına karşı diye :evet: :ehe

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler yedek batarya orjinal aldım yurtdışı 3000 mah mükemmel...

TheMadness

TheMadness

Üye
7000mah'lık vardı galiba en fazla.

TheMadness

TheMadness

Üye

Üst Alt