Android iphone 5 yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunus16182

Üye
    Konu Sahibi
Android iphone 5 yardim
Selam arkadaşlar 3 gün önce sitenin birinden replika iphone 5 aldım cihazın özellikleri - işlemcisi mtk6589 2,0 mhz - ram 940 mb - rom 16 gb - ama test ekmek için antutu yükledim test sonucu boşta kalan ram oranı 90 mb larda gösteriyodu kullanılan 800 lerde. anlıyamadım yanlışlık var diye RAM BOOSTER prosunu yükledim buda aynı sonucu verdi.sizce bir android işletim sistemi bukadar ram kullanabilirmi.telefondan çalışan proğramlara baktım hesaplıyorum 250 mb yi geçmiyo.aklıma gelen 2 seçenek var cihaz 16 gb demişler ama dosya yöneticisini açtıgım zaman 2 adet sdcard gösteriyo 8+8=16gb acaba buna yanlışlıkla 2 sdcard'da işletim sistemimi yüklü 2side çalışıyor diye aklıma gelmiyor değil.normalde hd2 kullanıyorum mıuı rom var 410 mb'nin 150 mb si boşta.
Yardımlarınızı bekliyorum

yunusbulet

yunusbulet

Üye
android 1.2 gbye kadar ram kullanabiliyor ama senin duru bilemicem ram kullanimi telefondan telefona degisir ram nekadar yuksekse ram kullanimi ona oranla yuksek olur

skywalker06

skywalker06

Üye
Ram kullanım göstergesi o kadar sorun değil androidin çalışma prensibi öyle ram kullanımı fazla gözüksede sen bir uygulama açtığında diğer kullanmadıklarını kendisi kapatıp ayarlıyor eğer sen ram booster gibi sıfırlama programlarını kullanırsan o ön bellekte hazır tuttuğu programları kapatırsın androidin böyle olunca o kapatılan uygulamalar tekrar çalışınca bu sefer daha çok şarj yer telefon bazen 2-3saniye donmaya başlar o yüzden ram temizleme falan programlarını ben kullanmıyorum çünkü gerek yok ve daha telefonumun ram kullanımı %80lerde olduğu zaman bile kastığını görmedim

tesadüf05

tesadüf05

Üye
Arkadasim iphone 5 diosun android diosun ne alaka androidle iphone 5?

yunus16182

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim iphone 5 diosun android diosun ne alaka androidle iphone 5?

bu bölüm mtk6589 işlemciler için değilmi nasıl ne alaka cihaz fake iphone 5 - işlemcisi mtk 6589 - işletim sistemi android 4.1.5
doğru yerde doğru yardımı istediğime eminim

- - - Eklendi - - -

Ram kullanım göstergesi o kadar sorun değil androidin çalışma prensibi öyle ram kullanımı fazla gözüksede sen bir uygulama açtığında diğer kullanmadıklarını kendisi kapatıp ayarlıyor eğer sen ram booster gibi sıfırlama programlarını kullanırsan o ön bellekte hazır tuttuğu programları kapatırsın androidin böyle olunca o kapatılan uygulamalar tekrar çalışınca bu sefer daha çok şarj yer telefon bazen 2-3saniye donmaya başlar o yüzden ram temizleme falan programlarını ben kullanmıyorum çünkü gerek yok ve daha telefonumun ram kullanımı %80lerde olduğu zaman bile kastığını görmedim

ilgin için teşekkür ederim ama video sitelerinde izledigim videolarda bu kadar göstermiyor bunda bi gariplik var
acaba recowery den wipe data - wipe cash yapsam düzelirmi yada varolan rom da gidermi bunları yapınca

skywalker06

skywalker06

Üye
bu bölüm mtk6589 işlemciler için değilmi nasıl ne alaka cihaz fake iphone 5 - işlemcisi mtk 6589 - işletim sistemi android 4.1.5
doğru yerde doğru yardımı istediğime eminim

- - - Eklendi - - -

ilgin için teşekkür ederim ama video sitelerinde izledigim videolarda bu kadar göstermiyor bunda bi gariplik var
acaba recowery den wipe data - wipe cash yapsam düzelirmi yada varolan rom da gidermi bunları yapınca

o konuda bişey diyemem şimdi çünkü cihaz bilindik cihaz değil bir fikrim yok hakkında olsa yardımcı olmaya çalışırdım

yunus16182

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim kulağına bişey gelirse yazarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...