[ROM][GingerBread] Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) SKYFIRE Rom Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][GingerBread] Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) SKYFIRE Rom Yükleme
Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) SkyFire Rom Yükleme

Merhaba arkadaşlar,
Sizlere Galaxy Mini II 'ye SkyFire Rom u Tanıtacağım ve Nasıl
Yükleneceğini Göstereceğim.

Android: 2.3.6

GEREKLİ DOSYA

Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) SkyFire ROM :

Ekran Görüntüleri

KURULUM:
Not:
Açma ve Tıklama İşlevini Power Tuşu İle Yapılır

1. Öncelikle Telefonumuzda
Yüklü Olması Lazım. (yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz)

2. İndirdiğimiz dosyayı hafıza kartımıza atalım.

3. Vol- , Vol+ , Home , Power Tuşlarına Basarak C.Recovery Mod 6'yı Açalım.

4. Sonra "wipe data/factory reset"(Telefon Formatı)(Bu işlemi yapmak zorundasınız. Yoksa
Telefon Açılmaz)
Tıklayın, Ardından "Yes -...." Kısmına Tıklayın Aynı Şekilde "wipe cache partition" u da yapın.

5. "install zip from sdcard " Açın ve "choose zip from sdcard" tıklayın. Oradan Rom olan zip Dosyanızı Seçin. Ve
"Yes -...." kısmına tıklayın.

6. Yaklaşın 1 dk. süren yüklemeden sonra. " +++Go Back+++" Yazısına Tıklayarak Geri Gidelim.

7. Son Olarak "reboot system now" Tıklayarak Telefonumuzu Açalım.
(Size Soru Sorar ise "No" ya tıklayın ve Öyle Açın.)

:megafon:Emeğe Saygı !!! :oke:

• Beğen
Tepkiler: Oguzbaaa, -Android ve Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

avast

avast

Üye
tesekkurler usta peformansi nasil

avast

avast

Üye

Rica ederim hocam

- - - Eklendi - - -

Performansta bi değişiklik yok.

abi mini2 ye nasil most wanted yukleyecegiz bi anlatsan o tur oyunlari tel hafizasi almiyo bi resimli yada yazili anlatsan

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
abi mini2 ye nasil most wanted yukleyecegiz bi anlatsan o tur oyunlari tel hafizasi almiyo bi resimli yada yazili anlatsan

şimdi ; diğelim ki oyun 20mb(apk boyutu) + 1,5gb data dosyası. hafıza kartının hafızasına sadece apk dosyasının bir bölümü yükleniyor. data dosyasını telin hafızasına yüklemen gerekiyor. data dosyası hafıza kartına yüklenmediği için hiç bir çare yok .her android telefonda böyledir. telin gereksiz dosyalarını sil öyle yükle oyunu.

• Beğen
Tepkiler: ledayi2000
avast

avast

Üye

şimdi ; diğelim ki oyun 20mb(apk boyutu) + 1,5gb data dosyası. hafıza kartının hafızasına sadece apk dosyasının bir bölümü yükleniyor. data dosyasını telin hafızasına yüklemen gerekiyor. data dosyası hafıza kartına yüklenmediği için hiç bir çare yok .her android telefonda böyledir. telin gereksiz dosyalarını sil öyle yükle oyunu.
usta o zaman oynaymyczmi oyunlri youtube da yuklemisler bnde tel bosken de 2 gb oldugu icin oyun yuklenmiyo root yapup biseyler yapamazmiyiz

- - - Eklendi - - -

boirde brn bio hazmatiyukleyince tel intahar etti dondubundada donmasin ??

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
usta o zaman oynaymyczmi oyunlri youtube da yuklemisler bnde tel bosken de 2 gb oldugu icin oyun yuklenmiyo root yapup biseyler yapamazmiyiz

- - - Eklendi - - -

boirde brn bio hazmatiyukleyince tel intahar etti dondubundada donmasin ??

Başka oyunları dene. sizde çok yüksek boyutlu oyunu seçmişsiniz. ben google play da olan 500mblik yarış oyunlarını oynuyorum. hemde çok güzel...

bendede biohaz. romunda dondu. ama bu romu denemedim.Elimde başka bir rom daha var o gayet iyi çalışıyor. onuda başka bir zaman yayımlıcam

avast

avast

Üye

Başka oyunları dene. sizde çok yüksek boyutlu oyunu seçmişsiniz. ben google play da olan 500mblik yarış oyunlarını oynuyorum. hemde çok güzel...

bendede biohaz. romunda dondu. ama bu romu denemedim.Elimde başka bir rom daha var o gayet iyi çalışıyor. onuda başka bir zaman yayımlıcam

abi iyi calisani yayinlasaydinya once :D

avast

avast

Üye
ahah :D ogrenci adamiz pc de fazla takulamiyorum abi bu subwayda falan kasmamasi icin kernel varmi elinde varsa nasi yapcaz

- - - Eklendi - - -

deneyen varmi bunu nasi stabil mi

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
ahah :D ogrenci adamiz pc de fazla takulamiyorum abi bu subwayda falan kasmamasi icin kernel varmi elinde varsa nasi yapcaz

- - - Eklendi - - -

deneyen varmi bunu nasi stabil mi

o oyunda benim tel kasmıyor. sen güncellemedin mi oyunu yoksa:bye2:

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
bende kasımıyo sende kasıyo. anlamadım ben bu işi???

avast

avast

Üye
bilmiyorum video ceker kiyarim bi ara belkide bana oyle geliyo :D

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
bekliyorum videonu :D

avast

avast

Üye
yalniz evde video cekebilecek kamera yokama bu hafta atarim video subway gta3 tenple run2 nin falan

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
subway rio kasıyo ama subway rome kasmıyor.

• Beğen
Tepkiler: -Android

Üst Alt