optimus black mı optimus l7 p705 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
optimus black mı optimus l7 p705 mi ?
arkadaşlar bu ikisi arasında kalıyorum ikisininde özellikleri aynı ama işlemcilerinin markası farklı tek fark bu bildiğim kadari ile siz hangisini tavsiye edersiniz ? benim telefondan beklentilerim internette kasmaması orda düzey oyunlarda kasmaması (pes 2012) ve girdğim tüm sitelerden video izleyebilmesi

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
Kardeşim optimus black'da flash player desteği var girdiğin her web sitesinden video izleyebilirsin ve internette kasma olmaz.oyun konusuna gelince pek bişey diyemeyeceğim çünkü optimus black tek çekirdek, L7 çift çekirdek işlemciye sahip.bu olayı optimus black kullanan birine sorsan daha iyi olur :)

enver_techno

enver_techno

Üye
Kardeşim optimus black'da flash player desteği var girdiğin her web sitesinden video izleyebilirsin ve internette kasma olmaz.oyun konusuna gelince sıkıntın olmaz rahat ol çünkü cihaz çift çekirdek 1 ghz hızında çalışan işlemciye sahip.sana tavsiyem optimus black :oke:

maalesef optimus black tek çekirdek
L7 çift çekirdek kardeş

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye

maalesef optimus black tek çekirdek
L7 çift çekirdek kardeş

özür dilerim ben çift diye biliyordum ama tek çekirdek olmasına rağmen yeterli bir işlemciye sahip bence neyse öğrenmiş oldum eyvallah toprağım :)

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi

özür dilerim ben çift diye biliyordum ama tek çekirdek olmasına rağmen yeterli bir işlemciye sahip bence neyse öğrenmiş oldum eyvallah toprağım :)

Arkadaşlar optimus l7 tek çekirdek işkemcisi 1 chz yani ikisininde ayni ama markaları farklı. Bide bşey sormalym burda l7 ye de flash player yükleniyor o her siteden video izlemez mi

enver_techno

enver_techno

Üye
enver_techno

enver_techno

Üye
bunu kesin olarak öğrenmem lazım işte yokmu bilen arkadaslar

L7 kullanan bir arkadaşın olsa ona sorabilirdin
ya da telefonu satan yere gidip inceleme yapmak istiyorum deyip öyle bakabilirsin

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
mecburen öyle yapıcaz artık

tsunmys

Üye
OB kullandım 1.5 sene. Şu anda L9 kullanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

Gggg1994

Üye
Yanılıyorsunuz LG L7 tek çekirdek olması lazım :S

aliefe1907

Üye
Adobe Flash Player desteği olan her telefonla her siteden video izleyebilirsin, L9 , L7 , OB hic farketmez... o değil de, suan O.B. kullanıyorum yeni hedef LG optimus G ,bakalım ne zaman kısmet olacak :)

dready112

dready112

Üye
l7de flash player lite var, her siteden video oynatmıyor. Ayrıca optimus black'i bilmiyorum ama l7'yi tavsiye etmem. nerdeyse her oyunda kasıyor. iki işlem aynı anda yaparken telefon hemen ısınıyor falan. hatta çok samimi söylüyorum lg telefon yapmasın. güncelleme çıkarmıyor zaten sürekli yeni model çıkaracağına güncelleme yapsa daha iyi. samsung s2 al l7'ue de optimus black'e de fark atar. şu an l7'den yazıyorum, yazdıklarım tecrübeyle sabittir.

enver_techno

enver_techno

Üye

Bir bakın :oke:

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
Adobe Flash Player desteği olan her telefonla her siteden video izleyebilirsin, L9 , L7 , OB hic farketmez... o değil de, suan O.B. kullanıyorum yeni hedef LG optimus G ,bakalım ne zaman kısmet olacak :)

sorum bu yüzden zaten lg l7 de flash lite var adobe flash destegi yok ama yüklenebilıyo snradan yüklendğnde bir fark yaratır mı oynatırmi bunu anlamak istiyorum

- - - Eklendi - - -

l7de flash player lite var, her siteden video oynatmıyor. Ayrıca optimus black'i bilmiyorum ama l7'yi tavsiye etmem. nerdeyse her oyunda kasıyor. iki işlem aynı anda yaparken telefon hemen ısınıyor falan. hatta çok samimi söylüyorum lg telefon yapmasın. güncelleme çıkarmıyor zaten sürekli yeni model çıkaracağına güncelleme yapsa daha iyi. samsung s2 al l7'ue de optimus black'e de fark atar. şu an l7'den yazıyorum, yazdıklarım tecrübeyle sabittir.

arkadasim s2 alcak param olsa zaten bu knuyu bile açmam s2 nerde optimus l7 nerde arada 350 lira oynuyo :)

- - - Eklendi - - -

Bir bakın :oke:
Saolasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...