Olmazsa Olmaz Oyunlarınız Neler ? :)

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
herhangi bir satranc oyunu :kop2:

aleranol

aleranol

Üye
Shadowgun Deadzone birazda yetenek meselesi :ehe ben gayet rahat alıyorum adamları :D

Oyundaki tek eksiklik ya şikayet butonu konulmalı yada vote kick sistemi kurulmalı.Apple'cılarda çok hile var malesef.Ve ana avrat sövmekten başka birşeyde yapamıyorum ne yazıkki..
beni biktiran 2.sebep. 2si ise apple 60fps ile takilirken ben 45fps filan. birde bugli olanlar var. üstüne noob arkadaşlar eklenince ooh tadından yenmiyor.
sen bi heroes of order and chaosa başla o zaman teleon daha çok hoşuna gider. oyun çok iyi ve sarıyor

PriZm

PriZm

Üye

beni biktiran 2.sebep. 2si ise apple 60fps ile takilirken ben 45fps filan. birde bugli olanlar var. üstüne noob arkadaşlar eklenince ooh tadından yenmiyor.
sen bi heroes of order and chaosa başla o zaman teleon daha çok hoşuna gider. oyun çok iyi ve sarıyor

Şimdilik 800 mb boş alan yok telefonda.bi ara birşeyler silersem bakarım nasılmış.

Artles

Artles

Üye
Hungry shark . TempIe Run 2 . NFS Most wanted

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Umur dağlar
PriZm

PriZm

Üye

Nasıl Bir oyun biraz bahsedermisinn ?:hmmm
Oyunda bir köpekbalığı olarak oynuyoruz.Hayatta kalmak için sürekli birşey yemen gerekiyor :D ama diğer köpekbalıklarındanda sakınacaksın.Oyunun genel kuralı bu. :D

[video=youtube;OxzMrXFsWcI]http://www.youtube.com/watch?v=OxzMrXFsWcI[/video]

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi

Oyunda bir köpekbalığı olarak oynuyoruz.Hayatta kalmak için sürekli birşey yemen gerekiyor :D ama diğer köpekbalıklarındanda sakınacaksın.Oyunun genel kuralı bu. :D

[video=youtube;OxzMrXFsWcI]http://www.youtube.com/watch?v=OxzMrXFsWcI[/video]

Güzel Hemen Bakıyım :D

• Beğen
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
pes ve drag racing

Peocawe

Peocawe

Üye
iPhone varken clash of clans uykularımı çalardı benden. :D çok iyi zaman geçirilecek bir online oyun.

avcitalip

avcitalip

Üye
Modern Combat 3-4 Dead Trigle boost 2 real racing 2-3(bu oyunun 1.si yok ya:ehe)

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Artles

Artles

Üye
Yav oyuna telefonun şarjı dayanmıyor şarjdayken de oynanmıyor Ve en az 2 saatte Şarj oluyor imkanlar kısıtlı aslında :D

Üst Alt