Nokia N97 32GB Beyaz 250TL(Resimli)SON 5 GÜN

Sponsorlu Bağlantılar

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N97 32GB Beyaz 250TL(Resimli)SON 5 GÜN
Telefonum N97 32GB Beyaz Modelidir .KVK Ürünüdür ,Garantisi Bitmiştir.İlk Çıktığı zamanlar 2.300 e Alınmıştır,Herşeyi Orjinaldir ,Bataryası vs, 2. Telefonum Olarak Kullanıyordum Fakat 2-3 Ay Dışında Kullanılmadı ,Resimlerde biraz iyi çıkmamış olabilir fakat kozmetiği 10/9 dur .Ne yıpranma nede sararma gibi sorunu vardır .Genelde Kutusunda yatıyordu ,Sorunsuz ,Tamir Görmemiş Telefondur ,Telefonun tek kusuru ekrandaki 1 tane kılcal çizikdir

Not:Artık ilanı koymaktan usandım ,5 Gün içinde satıldı satıldı ,satılmadı gidip telefoncuya 200TL ye satıcağım

Fiyat :250TL (Fiyat Pahalı Demeyin,Aynısının Hor kullanılmışını 400 TL koyanlar var! )

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar telefon sıfır gibi arkadaş daha önce çok açmıştı bu konuyu. 250 TL'ye 5800 satanlar varken N97 için 250 TL hiçbir şey değil.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
temiz görünüyor

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: fakat alıcı çıkmıyor ya ,gidip bozuk telefonu 300 tl ye alıyorlar burda böylesini 250 ye veriyorum sırf nakit ihtiyacım var diye ,bakan yok ,acaba fiyatı 400 e mi çeksem :hmmm

memomemet

Üye
İyi günler; ben İzmir'deyim... Alışveriş nasıl olabilir acaba?

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
İyi günler; ben İzmir'deyim... Alışveriş nasıl olabilir acaba?
Varsa tanıdığınız hatayda ,elden alışveriş yapabiliriz ,eğer yoksa havale yaparsınız bana ,aynı gün içinde yurtiçi kargoya veririm 1gün sonra sende olur :)

messevim

messevim

Üye
hatay in neresinde sınız acaba ?

blacktalon

blacktalon

Üye
nokia hey gidi :) 2000+tl paraya boyle teller satiyordu millete ama suan bence tellerin cogu parasini haketmeye basladi ve 2. Eli de pahali gidiyor bkz. iphone ve android :)
Hayırlı satışlar

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
numaranız varmı ?

Emreyd04

Üye
Dediğim gibi birader çizik çok sıkıntı değilse ciddi şekilde ilgilenirim