Facebook'un Yeni Projesi Çok Konuşulur!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet.25

Konu Sahibi
Facebook'un Yeni Projesi Çok Konuşulur!
Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden Facebook, gelecek hafta Android ile işbirliğini tanıtacakları bir basın daveti duyurusu yaptı.

Şirket ne açıklayacağını belirtmediğinden toplantıya yönelik bilgiler sadece söylenti boyutunda.

Söylentiler ilk olarak Facebook’un mobil platformlarda Android işletim sistemini kullanmaya başlayacağına yönelikti.

Ancak daha sonra bu söylentiler sosyal paylaşım sitesinin yeni bir Android işletim sistemi kullanacağı yönünde değişti.

TELEFON MU GELİYOR?

Bazı teknoloji mecraları iddiaları daha da yukarıya taşıyıp, Facebook’un HTC ile ortak bir çalışmayla telefon çıkaracağına kadar taşıdı.

Teknoloji dünyasının saygın kuruluşlarından TechCrunch’da yer alan bir haberde Facebook’un HTC ile ortak bir çalışmaya hazırlandığı belirtildi.

9to5 Google sitesinde ise Facebook’un HTC ile ortak bir telefon üretmeyi planladığına işaret edildi.

Habere göre HTC donanımı, Facebook ise yazılımı üretecek.

Facebook’un gelecek hafta yapacağı toplantıya kadar açıklanacak olan yen gelişmelere dair net bilgilere ulaşılamayacak gibi görünüyor.

Ancak Facebook Android sistemi kullanan bir telefon üreteceği Eylül 2010’dan bu yana konuşuluyor.

BYFECI

BYFECI

Üye
Haber için teşekkürler.

Samet.25

Konu Sahibi
Rica ederim

Akıncı

Akıncı

Üye
:tşk:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
telefon yapacaklarını sanmıyorum bu alanda zaten birçok firma kafa kafaya gidiyo

Samet.25

Konu Sahibi
Rica ederim

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
bilgi için :tşk:

hurol1

Üye
haber icin tesekkurler

messevim

messevim

Üye
htc ye yakışır

fk555897

fk555897

Üye
Güzel bir telefon olabilir. Ama stabil çalışması gerekiyor. Yoksa baştan pert olur.

comando_legend

comando_legend

Üye
Google ye özeniyolar ama daha başaramadılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt