QNeptunea kullanan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
QNeptunea kullanan var mı?
:hmmm

pRime.

pRime.

Üye
var. neyi merak ettin?

meg1ddo

meg1ddo

Üye
ayarlara gir 'güncelleme modu' -> 'anlık güncelleme' yaparsan her türlü besleme mesaj mention anlık olarak düşüyor, onun dışında 'zamanlayıcı' olarak ayarlarsan ayarladığın zaman aralığında (ör; 5 dakikada 1) günceller, veya herhangi bir penceredeyken (zaman tüneli, mention veya mesajlar) sayfayı yukarıdan aşağı kaydırdığında güncelleme yapar ;)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
ayarlara gir 'güncelleme modu' -> 'anlık güncelleme' yaparsan her türlü besleme mesaj mention anlık olarak düşüyor, onun dışında 'zamanlayıcı' olarak ayarlarsan ayarladığın zaman aralığında (ör; 5 dakikada 1) günceller, veya herhangi bir penceredeyken (zaman tüneli, mention veya mesajlar) sayfayı yukarıdan aşağı kaydırdığında güncelleme yapar ;)

Bunu kastetmiyorum. Mesela telefonla bi şey yapmıyorum masada duruyor, biri bana mention attığında bunu öğrenebilir miyim

- - - Eklendi - - -

Şu saçma smiley'ı da kullanma bana yazarken

pRime.

pRime.

Üye

Mention ya da mesaj geldiğinde bildirim geliyor mu :hmmm

geliyor.

- - - Eklendi - - -

Bunu kastetmiyorum. Mesela telefonla bi şey yapmıyorum masada duruyor, biri bana mention attığında bunu öğrenebilir miyim

- - - Eklendi - - -

evet oluyor, arkadaşın dediği gibi yaparsan mesaj gelir gibi kilit ekranına ve bildirim ekranına düşer bütün mentionlar ve mesajlar.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

- - - Eklendi - - -

Arkadaş yardımcı olmaya çalışmış bu kadar agresif olmanıza gerek yok.Hem bilgi istiyorsunuz hemde azarlıyorsunuz :nono:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5938771' Alıntı:
Arkadaş yardımcı olmaya çalışmış bu kadar agresif olmanıza gerek yok.Hem bilgi istiyorsunuz hemde azarlıyorsunuz :nono:

Azarlamıyorum, sadece o smiley'ı sevmediğimi ve bana karşı kullanmamasını söylüyorum.

pRime.

pRime.

Üye
herhangi bir art niyetle kullanmıyor arkadaş o smileyi hepimize onu kullanarak yazmışlığı vardır, bence büyütüyorsun olayı furkan.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
herhangi bir art niyetle kullanmıyor arkadaş o smileyi hepimize onu kullanarak yazmışlığı vardır, bence büyütüyorsun olayı furkan.

:hmmm Ben de kullanma derken kötü niyetle söylemiyorum. Kim kullanırsa kullansın o smileyi görünce bütün mesaj önemini kaybediyor sanki

- - - Eklendi - - -

Senden de özür dilerim, kişisel algılama lütfen. :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

Hayırdır Serdar mobil sürümdesin :)

pRime.

pRime.

Üye
[ENGİN];5939439' Alıntı:

Hayırdır Serdar mobil sürümdesin :)

m.maxicep'i yeni keşfettim abi. ben hala üzerinde çalışılıyor sanıyordum. :D normalde cepten mobile light sitesini kullanıyordum ama bu çok daha iyi. sayfa hem daha hızlı yükleniyor hem de daha rahat yazılıyor.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
m.maxicep'i yeni keşfettim abi. ben hala üzerinde çalışılıyor sanıyordum. :D normalde cepten mobile light sitesini kullanıyordum ama bu çok daha iyi. sayfa hem daha hızlı yükleniyor hem de daha rahat yazılıyor.

bende diyorum niye mobil sürümde diye :) ben denemedim henüz

pRime.

pRime.

Üye
[ENGİN];5939935' Alıntı:

bende diyorum niye mobil sürümde diye :) ben denemedim henüz
dene abi fena değil. ayrıca bu aşağı kaydırırken kutucuklar da çıkmıyor.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi

Yeni mesajlar görünmüyordu en son baktığımda, şimdi görünüyorsa mobile geçiş yapayım :ehe

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ben biraz test'e tabi tutayım sonra tamamıyla geçiş yaparım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...