Ermenistan Havayolları (Armevia) iflas etti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ermenistan Havayolları (Armevia) iflas etti
Son yıllarda zor zamanlar geçiren komşularımızdan birisi olan Ermenistan ekonomik çöküntüler yaşamaya devam ediyor.

Son olarak ülkenin resmi havayolu şirketi Armevia iflas işlemlerini başlatacığını açıkladı. Haftaya yapılacak olan uçuşlar iptal edildi.

14 uçaklık filo ile 20 ülkeye uçuşlar düzenleyen şirket haftada ortalama 100 sefer yapıyordu. Geçen sene satılmak istenen ancak alıcı çıkmamasıyla elde kalan şirketin yurtdışındaki bazı ülkelere hala borcu var.

Siz komşularımızın yaşadığı zor günler hakkında neler düşünüyorsunuz?

andacafs

Üye
Allah'a şükür diye düşünüyorum.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
thy yükselişte

Akıncı

Akıncı

Üye
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye boşuna dememişler...

burakkk97

Üye
Oleyyyy :)

• Beğen
Tepkiler: comando_legend
fk555897

fk555897

Üye
Ben Ermenistan'ı düşman olarak görüyorum. İyi olmuş.

CABBAR

CABBAR

Üye
Komşularımıza bakınca halimize şükür etmemiz gerekir. Yunanistan battı, Ermenistan ekonomik sıkıntı çekiyor, Suriyede iç savaş var, Irak yıllardır savaşın içinde. Allah göstermesin böyle sıkıntıları milletimize

hikmet366

hikmet366

Üye
Komşularımıza bakınca halimize şükür etmemiz gerekir. Yunanistan battı, Ermenistan ekonomik sıkıntı çekiyor, Suriyede iç savaş var, Irak yıllardır savaşın içinde. Allah göstermesin böyle sıkıntıları milletimize

Harbi Doru Diyorsun Halimize Şükür :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

amin

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14
fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar bizim başımızda da PKK belası var. Teröristler ülkemizden bir gitse bu ülke daha çok değişir de. Yine de başımızdan bela eksik olmaz. Ne demiş atalarımız "Türk'ün, Türkten başka dostu olmaz."

hikmet366

hikmet366

Üye
Arkadaşlar bizim başımızda da PKK belası var. Teröristler ülkemizden bir gitse bu ülke daha çok değişir de. Yine de başımızdan bela eksik olmaz. Ne demiş atalarımız "Türk'ün, Türkten başka dostu olmaz."

Ewet :hmmm

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye

:hmmm

comando_legend

comando_legend

Üye
gebersinler

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye

Peki ya PKK yi desteklemeyen kurtler ? Ben turk degilim Kurdum ve bunu her her yerde gururla soylerim. Yavuz'un sark(dogu) ordusunda benim dedelerim de vardi. 93 Harbinde benim atalarimda senin atalarinin yaninda ruslara karsi savasti. I. Dunya Savasinda, Canakkale'de,Sarikamis'ta binlerce kurt genci can verdi ve sen bunlari soyluyorsun. Turkiye turklerin degildir turkiye vatandasi olan tum etnik gruplarindir. Tartisma yaratmayalim konu icinde kimseye iyi olmus falan demeyelim yarin bizim basimiza gelmeyecegi ne malum.

• Beğen
Tepkiler: andacafs
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Peki ya PKK yi desteklemeyen kurtler ? Ben turk degilim Kurdum ve bunu her her yerde gururla soylerim. Yavuz'un sark(dogu) ordusunda benim dedelerim de vardi. 93 Harbinde benim atalarimda senin atalarinin yaninda ruslara karsi savasti. I. Dunya Savasinda, Canakkale'de,Sarikamis'ta binlerce kurt genci can verdi ve sen bunlari soyluyorsun. Turkiye turklerin degildir turkiye vatandasi olan tum etnik gruplarindir. Tartisma yaratmayalim konu icinde kimseye iyi olmus falan demeyelim yarin bizim basimiza gelmeyecegi ne malum.

:oke:

fk555897

fk555897

Üye

Arkadaşım ben Türk'ün Türkten başka dostu yok derken yabancı devletleri kast ettim. Benim kürt kökenli kardeşlerimize bir düşmanlığım yok. Zaten doğu da yaşayan insanların %90'ı kendi halinde yaşayan insanlar. Çoğu iyi ve dininde insanlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt