bir sorunum var yardımcı olurmusunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi
bir sorunum var yardımcı olurmusunuz?
mehaba benim bir arkadaşım var.adı kamil. yaş 16. yahu nasıl anlatsam bilmiyorum ama biraz kilolu kendisi. yaz geliyo diye üzgün biraz hep bana anlatıyo işte kilo vermek istiyorum ne yapmam gerek diye bende pek bu konularda bilgim olmadığı için yardım edemiyorum arkadaşıma. diyet yap felan diyorum, spor yap diyorum. ama bunlarıda düzensiz yapmamalı. bir el atın dostlarım eminimki bu kilo verme işlerinde arkadaşıma yardım edecek bilgili insanlar burada mevcut. bir program veya ne yapmalı ne yapmamalı gibi şeyleri anlatırsanız sevinirim. birlikte zayıflatalım şu kamili.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
doktora görünsün daha iyi bir bilgi alır

BYFECI

BYFECI

Üye
az yemek yesin :D

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
1 öğünde 1 tabak yiyorsa 1 öğünde yarim tabak yesin ama 6 öğün yesin bu onun normal beslenmesini sağlarken bir anda yuklenmeyerek metobolizmayi hızlandırır ve rahatlatır. Yani az yemek esekliktir. metobolizmayi zorlarsin sonra çökerse toplanmasi cok zor. ayrıca meyve yi her ogünden sonra yesin bu yine metobolizmayi hızlandırır ve rahatlatır. ayrıca onu gaza getirerek yürümesini sağla. tamamen doğal beslensin. sırf bitki yesin demiyorum ama abartmasin. et yiyecekse evde yapsın eğerki dışarda yerse hic yapmasin daha iyi. genel olarak bu ayrıntı için pm atabilirsin :)

- - - Eklendi - - -

bu benim fikrim dogru veya yanlış oldugunu iddia etmiyorum ama sunu soyliyim ben 53 kiloyum :)

hikmet366

hikmet366

Üye
1 öğünde 1 tabak yiyorsa 1 öğünde yarim tabak yesin ama 6 öğün yesin bu onun normal beslenmesini sağlarken bir anda yuklenmeyerek metobolizmayi hızlandırır ve rahatlatır. Yani az yemek esekliktir. metobolizmayi zorlarsin sonra çökerse toplanmasi cok zor. ayrıca meyve yi her ogünden sonra yesin bu yine metobolizmayi hızlandırır ve rahatlatır. ayrıca onu gaza getirerek yürümesini sağla. tamamen doğal beslensin. sırf bitki yesin demiyorum ama abartmasin. et yiyecekse evde yapsın eğerki dışarda yerse hic yapmasin daha iyi. genel olarak bu ayrıntı için pm atabilirsin :)

- - - Eklendi - - -

bu benim fikrim dogru veya yanlış oldugunu iddia etmiyorum ama sunu soyliyim ben 53 kiloyum :)

Eh İşte Ama Doktor Olmadan Olmas Bu İşler

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi
ya doktora gittim diyordu ama doktorda pek sallamadı diyodu hani ne biliyim abur cubur yeme spor yap felan demiş. uyacağı bir program vermemiş. yüzeysel geçirmiş yani.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

vallaha dediklerinizi söylicem teşekkürler :oke:
yürümesi için bir çok kez yolu uzatmışlığım vardır.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Kelepçe taktırsın,mideye :ehe

hikmet366

hikmet366

Üye
Kelepçe taktırsın,mideye :ehe

Öyle Şeyler Tavsiye Etmiyorum Bir Spor Salonuna Yazılsın hergün Spor Yapsın Yedigi Yemegin Çeyregini Yesin Kepek Eklemği Yesin Abur Cumur Yemesin Haftatada 0.7 Kilo Verir

iPandemonium

iPandemonium

Üye

Öyle Şeyler Tavsiye Etmiyorum Bir Spor Salonuna Yazılsın hergün Spor Yapsın Yedigi Yemegin Çeyregini Yesin Kepek Eklemği Yesin Abur Cumur Yemesin Haftatada 0.7 Kilo Verir
Tamam dediğin gibi yaptı ,1 -2 sene fit bi vücuta sahip oldu ,fakat kilolu insanların çoğunda kontrol edememe hastalığı var,ne kadar gitsede yapsada boş ,2 sene sonra gene yiyecek gene aynı kiloya belkide daha fazla kiloya ulaşacak ,yani işin aslı kişide biter bu iş ,ha irademi kontrol edemiyorum diyorsa,zorunlu öğeleri kullanıcak

• Beğen
Tepkiler: Qraf_ZAMAN
hikmet366

hikmet366

Üye

Tamam dediğin gibi yaptı ,1 -2 sene fit bi vücuta sahip oldu ,fakat kilolu insanların çoğunda kontrol edememe hastalığı var,ne kadar gitsede yapsada boş ,2 sene sonra gene yiyecek gene aynı kiloya belkide daha fazla kiloya ulaşacak ,yani işin aslı kişide biter bu iş ,ha irademi kontrol edemiyorum diyorsa,zorunlu öğeleri kullanıcak

Kilosunu Verdiyse HerGün Düzenli Spor Salonuna Gidecek Gine Yiyecek Ama Az yicek Spor Salonuna Gidecek Yediği Şeyleri Oradan Eritmesi Gerekiyor Yoksa Gine Kilo Alır

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi

kardeş sağol tavsiye için

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
kendi bildiğinize yaptığınız şeyler dahada kötü hale getirebilir

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
ya doktora gittim diyordu ama doktorda pek sallamadı diyodu hani ne biliyim abur cubur yeme spor yap felan demiş. uyacağı bir program vermemiş. yüzeysel geçirmiş yani.

- - - Eklendi - - -

vallaha dediklerinizi söylicem teşekkürler :oke:
yürümesi için bir çok kez yolu uzatmışlığım vardır.

rica ederim :tebessüm:

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi
kendi bildiğinize yaptığınız şeyler dahada kötü hale getirebilir

çok çok haklısınız ama doktorda sadece öğütte bulunuyormuş. bir program vermiyormuş. bende bi çare umuduyla sizlerden yardım istedim tabiki biliyorum doktor daha iyisini bilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt