(istek) skydirive - hotmail - gmail

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihatyılmaz

Üye
    Konu Sahibi
(istek) skydirive - hotmail - gmail
arkadaşlar n8 için kapsamlı bir mail programı arıyorum.nokia'nın kendi mail uygulaması gayet güzel ama sadece gelen kutusu için aktif olarak çalışıyor,taslakları,gönderilen kutusunu ve gereksiz kutusunu senkronize etmiyor doğal olarak orada ki mailleri göremiyorum.bunları da görebileceğim bir uygulama.

birde işe yarayan bir skydrive uygulaması arıyorum,sykdrive a eklediğim dosyalara telefondan ulaşıp gerekirse telefona indirebileceğim bi uygulama.

bu konularda yardımcı olabilcek olan varmı acaba ??

bayon

Üye
öncelikle e posta için şunu diyebilirim ayarlardan senk içeriğine girip klasör aboneliklerin den o istediğin klasörlerin aboneliklerini yaparsan o istediğin mailleri görmüş olursun.

Skyfiles diye bir uygulama var pro sürümünü bulup indir konularda mevcut onunla depolama alanını istediğin gibi yönetebilirsin

cihatyılmaz

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle e posta için şunu diyebilirim ayarlardan senk içeriğine girip klasör aboneliklerin den o istediğin klasörlerin aboneliklerini yaparsan o istediğin mailleri görmüş olursun.

Skyfiles diye bir uygulama var pro sürümünü bulup indir konularda mevcut onunla depolama alanını istediğin gibi yönetebilirsin

skyfiles pro yu buldum gerçekten işe yarıyor teşekkürler yalnız mail için aynısını söyleyemem.çünkü ayarlarda öle bi bölüm yok senk. edilecekler bölümünde ise 2 seçenek var biri msjlar ve ekler diğeri yalnızca başlıklar şeklinde

bayon

Üye
skyfiles pro yu buldum gerçekten işe yarıyor teşekkürler yalnız mail için aynısını söyleyemem.çünkü ayarlarda öle bi bölüm yok senk. edilecekler bölümünde ise 2 seçenek var biri msjlar ve ekler diğeri yalnızca başlıklar şeklinde
telefonun sürümü kaç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt