5800 xpressmusic faceden video nasıl izlerim

Sponsorlu Bağlantılar

lider63

lider63

Üye
    Konu Sahibi
5800 xpressmusic faceden video nasıl izlerim
arkadaslar bazen youtubede olmayıp facede olan videolar goruyorum fakat biz izlemeye kalkışınca indirme yeri geliyor indırmeden nası ızlerm yokmu bunun çözümü

Duran.Y

Duran.Y

Üye
arkadaslar bazen youtubede olmayıp facede olan videolar goruyorum fakat biz izlemeye kalkışınca indirme yeri geliyor indırmeden nası ızlerm yokmu bunun çözümü

Bu cihazda flash player gibi bir destek söz konusu olmadığı için direkt olarak izleme şansın yok. Ancak indirip izleyebilirsin ki öyle yapıncada çoğu video uzantısını o cihaz açamaz ses gelir belki ama görüntü olmaz.

lider63

lider63

Üye
    Konu Sahibi

Bu cihazda flash player gibi bir destek söz konusu olmadığı için direkt olarak izleme şansın yok. Ancak indirip izleyebilirsin ki öyle yapıncada çoğu video uzantısını o cihaz açamaz ses gelir belki ama görüntü olmaz.
Hmm... Tesekkurler çok buyuk Boyutlarda oldugu Icın indirmek gozume geliyor

hikmet366

hikmet366

Üye
Maalesef İndirmen İZleyemiyoruz ... Ya Pc :D Ya İdirip İzlicen :D: D

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
youtubeden indrmedn izliyoz ama o ne ayak.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Facebooktaki videoları indirip sonra uc player ile izleyebilirsin 5800'ın kendi video oynatıcısı çoğu videoyu desteklemiyo malesef :hmmm

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
facebookada flash desteği gelsede indirmedn izlesek. Ayrıca faceden indirdğm videoları real player sorunsuz açıyor uc playere gerek yok yani.

hikmet366

hikmet366

Üye
facebookada flash desteği gelsede indirmedn izlesek. Ayrıca faceden indirdğm videoları real player sorunsuz açıyor uc playere gerek yok yani.

Bu Artık İmkansız Ama olma Olasılıgı %25 Real Player Açıyor Dorudur..

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
symbiana kafa yoracagıniza gidin bir ay bedeninizi yorun yeni birşey alın :) şahsen gün geçirme amacıyla kullanıyorum c5'i, gözümde 3310 değerinde.

Üst Alt