Wp 8 deki en iyi facebook uygulamasi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
Wp 8 deki en iyi facebook uygulamasi
FACEBOOK NEXT İ İNDİRDİM UPLOAD YAPABİLİYORSUN, ALT KISIMDA KAYAR ŞEKİLDE KISAYOLLAR MEVCUT YANİ MARKETTEKİ EN KULLANIŞLISI.
DENEYİN;

Peocawe

Peocawe

Üye
Kim ne derse desin ya.. Bence Facebook kendi yapana kadar en iyisi Microsoft'un yaptigi Facebook...

• Beğen
Tepkiler: hironakamura
tanercoskun

tanercoskun

Üye
Yükledim. Ama facebook uygulamalarımdaki en büyük sıkıntım olan geri tuşuna bastığında geçmişi hatırlamak yerine en başa dönmesi beni deli ediyor maalesef kullandığım tüm uygulamalarda aynen böyle :(

pirenuri

pirenuri

Üye
Yükledim. Ama facebook uygulamalarımdaki en büyük sıkıntım olan geri tuşuna bastığında geçmişi hatırlamak yerine en başa dönmesi beni deli ediyor maalesef kullandığım tüm uygulamalarda aynen böyle :(

Tarayıcıyı Mobile alıp m.facebook a girersen de aynı sıkıntıyı yaşarsın

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Tarayıcı ile değil kullandığım Face uygulamalarında yaşıyorum bu sorunu.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
en iyisi benim facebook kullanmiyorum:D

symbianbelle

symbianbelle

Üye

Facebook for WP8 i dene...sıkıntının çözümü bunda

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
o hepsinde var kardeş malesef. ama ben market.us, market.uk, market.fr hepsine baktım en ideali bunu gördüm inşallah şu kahrolası güncelleme gelir :)

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Microsoftun yaptığı facebook uygulaması arayuz ve kilit ekranı özellikleri bakımından benim çok hoşuma gitti ama tabikide çok fazla özellikleri eksik onlar güncellemelerle giderilirse bence en iyisi microsoftun ki olur cunku cok iyi :)

Ama tabikide her zaman İE10 :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt