Dünyayı Tersten Görüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Dünyayı Tersten Görüyor
Sırbistan'ın Uzice kasabasında yaşayan Bojana Danilovic, çok ilginç bir hastalık taşıyor. Sinir sistemindeki bir sorun nedeniyle 28 yaşındaki kadın her şeyi tersten görüyor.

Bojana, gazeteleri tersten okurken, kendisi için özel tasarlanmış bilgisayar ve televizyon kullanıyor. Bojana bu durum için "Ailemle beraber televizyon izleyemiyorum, benimki ayrı. Sosyalleşme sorunu çekiyorum ama en azından tersten de olsa dünyayı görüyorum" diyor.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Sanırım gözündeki mercekten kaynaklı bir şey çok garip miş

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
bu nasıl işmis bişey diyemeyiz

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Ailesiyle birlikte tv izlemek için amuda kalka bilir

• Beğen
Tepkiler: kraldost ve Kayahan14
MrExpert

MrExpert

Üye
Çok kötü birşey bu :hmmm

BYFECI

BYFECI

Üye
İlginç bir hastalıkmış.

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
görüntü gözün arkasındaki sarı lekede tesrt çevrilip beyne göderilir beyin bu görüntüyü kendisi tekrar düz çevirir ve görme böyle gerçekleşir beyninde sorun olabilir görüntüyü çevirmiyodur

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
mercekle halledilebilir bence

comando_legend

comando_legend

Üye
gerçekten deçok zor bi durum

marsabakanadam

marsabakanadam

Üye
Gözlerindeki merceklerin kırıcılıklarında normalin üstünde bir değişimin neticesinden kaynaklanan bir soruna benzemektedir.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
garip :hmmm

- - - Eklendi - - -

Insan gözü ters görür aslında, ama beyin insan gördüyümüzü düz görmemizi sağlar.

Pringles

Pringles

Üye
Beyinden de alakalı olabilir göz görüntüyü zaten ters görüyor. Beyin bunu düzeltiyor

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

angry_birdss

angry_birdss

Üye
görüntüyü ters alan mercekli gözlükle olay çözülür fakat gözlük çıktığında yine aynısı olur geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt