Bir bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Bir bakarmısınız

arkadaşlar fotoraftakilerle telefonuma jarz etmeyi düşünüyorum telefonun bataryasını yada telefonu bozarmı

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yapma böyle şeyler :ehe

Buğra

Buğra

Admin
maceraya gerek yok :tebessüm:

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
macerayı severim :D

- - - Eklendi - - -

Telefonum bugüne kadar yaptığım bütün testlerden sağlam çıktı :nazar:

burhankoxp22

Üye
kardeş yapma derim :) telefon teknik servisiyim kesin birşey olur diyemem ama ilk başta sarj eder ama sarj kesmesi için gerekli olan kondansatör yok :D devrede diyecegim devre bile değil yani telefonu %70 bozma ihtimali var

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
kardeş yapma derim :) telefon teknik servisiyim kesin birşey olur diyemem ama ilk başta sarj eder ama sarj kesmesi için gerekli olan kondansatör yok :D devrede diyecegim devre bile değil yani telefonu %70 bozma ihtimali var

jarz aleti olarak kullanmıycam sadece telefon kapanmak üzereyken kullancam tamamen jarz dolmadan çıkarcam 9v kare pil kullanmayı düşünüyordum ama fazla gelir diye 3v kullancaktım. Peki pili adaptöre bağlasam nasıl olur

restmod

restmod

Üye
Bisey olmaz merak etme ben pili direk telefona bagliyordum :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
yapamazsın normal pil ile olmaz o iş. batarya bitik olacakki şarj edebilesin anca.
yada kaliteli yüksek kapasiteli şarjlı pil kullanacaksın. şarjlı piller 1.2v dir. batarya 3.7v
şarj voltajı olarak 5v lazım sana yani 4 tane pil yapar.
dene bişey kaybetmezsin :)
zaten taşınabilir şarj aletlerinin mantığıda budur.
+ uç + uca gelecek

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
kare piller var 9v onlar fazla gelir diye 3v bağlıyorum benim amacım bataryayı jarz etmek deyil sadece telefonu açık tutsun yeter eğer telefona zararı yoksa yapçam tam bilgi alamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...