istediğiniz temayı siscontent ile düzenleyin Resimli Anlatım by yaren_dede [uygulama uıd kodları]

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Abi status pane var bar yok ki :S

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Neyse yarın dosyaları çıkarıp veririm sana istediğin yerde kullanırsın

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Tamam abi pm den bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Tamam abi pm den bekliyorum :)

yarın buraya eklerim, nasıl bulamadın anlamadım pc de baktım vardı, bende bulursun diye çıkarmadım dosyaları, Şimdi ışteyim o yüzden yarın ekleyeceğim ok

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Siscontent ile yazım çıkmadı abi tam isimde.neyse bunları nasıl ekleyeyim abi?

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Siscontent ile yazım çıkmadı abi tam isimde.neyse bunları nasıl ekleyeyim abi?

diğer temada bulup değiştireceksin işte aynı isimleri arama bölümüne yapıştır bulursun çıkmazsa ekle deyip aynı şekilde ekle

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ya abi kusura bakma benim kullandığım siscontent eskiymiş galiba. baktım çıkmıyor konudakini demedim oldu :) tamamdır abi :) bir de bu isimleri nasıl öğrenebilirim mesela üst barın statusbar olması gibi

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Ya abi kusura bakma benim kullandığım siscontent eskiymiş galiba. baktım çıkmıyor konudakini demedim oldu :) tamamdır abi :) bir de bu isimleri nasıl öğrenebilirim mesela üst barın statusbar olması gibi

ilk sayfada hepsini yazdım... ilk sayfaya baktınmı acaba?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Baktım abi. Mesela senin yazmadığın bikaç şey buldum icon ile alakalı. Bu gelen arama msj cevapsız çağrı iconu. Neyse abi kusuruma bakma tam öğrenmek istiyorum da

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Baktım abi. Mesela senin yazmadığın bikaç şey buldum icon ile alakalı. Bu gelen arama msj cevapsız çağrı iconu. Neyse abi kusuruma bakma tam öğrenmek istiyorum da

anladım ama ben göze batan yerleri buldum ve konuya ekledim! sen ayrıntılara dalmışsın ve temayı yeniden yapsan editlemekten daha kolay olur :)

o yuzden ayrıntıları es geç derim :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Abi tema yapmayı bilsem yaparım da işte :)

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Abi tema yapmayı bilsem yaparım da işte :)

nextman'ın imzasında ilgili konu linkleri vardı

- - - Eklendi - - -

yoksa nextman'ın profilinden açtığı konulara bak tema yapımı ile ilgili konular mevcut

gardi

gardi

Üye
anlatım için teşekkür ederim. menüde her hangi bir uygulamayı kaldırınca kaldırıldı ,veya tercih değiştirince genel,veya sesiz,veya hatsız vb uyarıları veren yukardaki popup uyarı mesaj panelinin yazı rengini ve panelin rengini nereden değiştiriyoruz hocam ben çoğu yeri denedim değiştirdim ama bir türlü oyeri bulamadım .o panelin ismini söylermisniz.statuspanel text vb gibi

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Tamam abi bakayım en kısa sürede :)

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
anlatım için teşekkür ederim. menüde her hangi bir uygulamayı kaldırınca kaldırıldı ,veya tercih değiştirince genel,veya sesiz,veya hatsız vb uyarıları veren yukardaki popup uyarı mesaj panelinin yazı rengini ve panelin rengini nereden değiştiriyoruz hocam ben çoğu yeri denedim değiştirdim ama bir türlü oyeri bulamadım .o panelin ismini söylermisniz.statuspanel text vb gibi

onlara hiç dikkat etmedim ama denk gelirsem konuya eklerim

• Beğen
Tepkiler: gardi
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye

onlara hiç dikkat etmedim ama denk gelirsem konuya eklerim

yanlış olmasın ama ben onu kaynaklarda sol taraftaki listede icon yazan yerde gördüm. gelen msj cevapsız çağrı arama falan oradaydı

gardi

gardi

Üye
yanlış olmasın ama ben onu kaynaklarda sol taraftaki listede icon yazan yerde gördüm. gelen msj cevapsız çağrı arama falan oradaydı

yok o dediğin yerden olacağını sanmıyorum.orası svg,nvg,svgb vb iconlar var iconlarla alakalı değil sadece yazı renkleri renkler kısmında olması lazım.sol taraftaki panelden olacak ama hangi sini düzenleyecem onu bulamadım sadece txt rengi değişince sorun çözülecek ama onu bulamadım :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sen simge değil renk değişeceksin yani.

gardi

gardi

Üye
Sen simge değil renk değişeceksin yani.

evet sadece yazı rengini değiştirmek istiyorum. popup uyarı paneli siyah, yazı rengide siyah ,verilen mesajlar örnek etkin tercih genel veya güç tasaruf modu kapatıldı vb uyarı mesajları belli olmuyor.sama hangisinden değişiyor.bulamadım çok fazla yabancı kavram var.sol panelde siyah olan ların çoğunu denedim bu sefer uyarı paneli değilde başka yerler değişiyor.yani kısaca sadece değiştirlmesi gereken yeri bilmiyorum :(

Üst Alt