L820'ye oyun yükleyemiyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
L820'ye oyun yükleyemiyorum?
Arkadaşlar ne asphalt 7 yi, nede yeni çıkan Real Football u yükleyebiliyorum. Telefon depolama hakkımı doldurmuşum. 2.50gb boş yer var. Ben her oyun yüklemede telefonumu sıfırlayacak mıyım yani.

katil_197

katil_197

Üye
o oyunlar 3-4 gb ondan yüklenmez :D

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
yok Real Soccer 2013: 809mb

ANIL

ANIL

Admin
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Kurulumdan sonra boyutu artıyor ;)

bilgisayardaki setup dosyası ile gereken boş yer mantığı :)

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
Bu nasıl bir eksikliktir ya. Bağlantıda da sorun var kopup duruyor. Adamı aldığına pişman ediyorlar.

mühendis_bey

Üye
Merhaba arkadaşlar ben asphalt 7 yüklemeye çalışmıştım hafıza dolu hatası vermiştim yedek alıp telefonu sıfırladım önce yedekten tüm programlar kuruldu sonra asphalt 7yi tekrar denedim yukledi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Merhaba arkadaşlar ben asphalt 7 yüklemeye çalışmıştım hafıza dolu hatası vermiştim yedek alıp telefonu sıfırladım önce yedekten tüm programlar kuruldu sonra asphalt 7yi tekrar denedim yukledi

diger klasorunun azizligi burada da kendisini belli etmiş. Fakat cok kalmadi. Gdr2 ile bu sorun cozuldu. Guncelleme gelir gelmez bu sorun ortadan kalkmiş olucak.

mühendis_bey

Üye

diger klasorunun azizligi burada da kendisini belli etmiş. Fakat cok kalmadi. Gdr2 ile bu sorun cozuldu. Guncelleme gelir gelmez bu sorun ortadan kalkmiş olucak.

aynen öyle maalesef. Hafıza kartına uygulama yüklenmeli mutlaka. Ben şunu düşünüyorum acaba Nokia bellede ki deneyimlerini ( dosya yöneticisi sesli komut vs) aktarsa lyl olur mu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
aynen öyle maalesef. Hafıza kartına uygulama yüklenmeli mutlaka. Ben şunu düşünüyorum acaba Nokia bellede ki deneyimlerini ( dosya yöneticisi sesli komut vs) aktarsa lyl olur mu

bu nontada son kullanici olan bizlere de buyuk iş duşuyor. Ureticiye geri donuşlerimizle isteklerimizi belirtmemiz ve hatta baski kurabilmemiz gerekiyor. BURADA tam da bu konuyu işliyorduk.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bazen bazı indirmeler de ekran kilitlendiği için işlem gerçekleşmiyor ..
Ondan bağlantın kopuyordur

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
evet bu problemin bi sonraki guncellemede halledilmesi lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt