5800 Windows 8 Phone Edition CFW By Marvin (10.01.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
ovi mağazadan indirip yükleyebilirsiniz ben öyle yapmıştım

Mrtkst

Mrtkst

Üye
kardeş çok güzel olmuş emeğine sağlık ama ovi haritalar yok onu nasıl çözecez

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
kardeş çok güzel olmuş emeğine sağlık ama ovi haritalar yok onu nasıl çözecez

internetten indirebilirsiniz yada telefonu pc de nokia suiteye bağlayıp haritaları indir e tıklamanız yeterli ben öyle yapmıştım

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
cok güzel bi çalışma olmuş pek bilgim yok böyle şeylerle ama büyük konuşmym maxicepte gördüğüm en güzel cfw lerden biri bide c5-03 e uyarlayabilirsen duacın olurum iyi çalışmalar :)

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
cok güzel bi çalışma olmuş pek bilgim yok böyle şeylerle ama büyük konuşmym maxicepte gördüğüm en güzel cfw lerden biri bide c5-03 e uyarlayabilirsen duacın olurum iyi çalışmalar :)

yorum için teşekkürler c5-03 ler c6 port desteklemediği için yapamıyoruz ofw edit yapsak bu kadar iyi olmaz zaten yapmak için bende c5 cihaz yok o yüzden benim yapmam mümkün değil

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
anladım aslında bu cfw yi s^3 cihazlara uyarlasalar onlara daha cok yakışır logolar falan cok yakışır

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
s^3 e uyarlayabilirim çünki artık s^3 kullanıyorum

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
bence uyarlayıp paylaş inan cok tutulur

hakimerzen

Üye
x6 için yokmu?

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
malesef yok kardeşim

Serhat Altun

Serhat Altun

Üye
selam poyo34 arkadaş, ben forumda yeniyim uzun bir zamandır 5800 kullanıyorum tabiiki orijinal yazılım ile, ne zamanki tesadüfen bu siteyi buldum ofw - cfw konusunu öğrendim şimdi telefonuma istediğim yazılımı atabiliyorum işte bu aşamada sitede ki cfw'lerin hepsi demeyim de bir çoğunu denedim sonuç olarak senin yapmış olduğun cfw ye geri döndüm ellerine bilgine sağlık.Benim senden bi isteğim var eğer mümkün olursa tel.in açılış resmini ve sesini kendime özel olarak değiştirmek istiyorum bu konuda yardımınız olurmu.Teşekkürler

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
selam poyo34 arkadaş, ben forumda yeniyim uzun bir zamandır 5800 kullanıyorum tabiiki orijinal yazılım ile, ne zamanki tesadüfen bu siteyi buldum ofw - cfw konusunu öğrendim şimdi telefonuma istediğim yazılımı atabiliyorum işte bu aşamada sitede ki cfw'lerin hepsi demeyim de bir çoğunu denedim sonuç olarak senin yapmış olduğun cfw ye geri döndüm ellerine bilgine sağlık.Benim senden bi isteğim var eğer mümkün olursa tel.in açılış resmini ve sesini kendime özel olarak değiştirmek istiyorum bu konuda yardımınız olurmu.Teşekkürler

sitede mevcut ara bulursun

lgkg300

lgkg300

Üye
Eline sağlık güzel bir görünümü var 5800 olmadığı için deneyemiyorum

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşında söylediği gibi sitede var bunlardan yararlanabilirsiniz

- - - Eklendi - - -

Eline sağlık güzel bir görünümü var 5800 olmadığı için deneyemiyorum

yorum için teşekkürler

cengiz_deu

Üye
Ya beyler ben bunu kuramadim telefona. Bi yardim edin herşeyi yapiyorum öylece kaliyor. Yüklenmiyor. Jaf da flash server bulunamadi yaziyor.

bensenbiz

bensenbiz

Üye
Dostum ellerine meğine sağlık. O kadar cfw denedim yok senin cfw'ler gibi ram performansı hiçbirinden alamıyorum. Senin cfw2lerde whatsapp,call manager ve opera acıkken dahi 26-27 mb internet olurken diğerlerinde sadece whatsapp acıkken 20 mb zor goruyorum. çok sagol

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
Ya beyler ben bunu kuramadim telefona. Bi yardim edin herşeyi yapiyorum öylece kaliyor. Yüklenmiyor. Jaf da flash server bulunamadi yaziyor.

konunun ilk başında resimlerdeki gibi anlatılanları tam olarak yaparsan hiçbir sıkıntı olmadan 1.5 dakika içinde yükleyebilirsin

- - - Eklendi - - -

Dostum ellerine meğine sağlık. O kadar cfw denedim yok senin cfw'ler gibi ram performansı hiçbirinden alamıyorum. Senin cfw2lerde whatsapp,call manager ve opera acıkken dahi 26-27 mb internet olurken diğerlerinde sadece whatsapp acıkken 20 mb zor goruyorum. çok sagol

güle güle kullanın 5800 ı hanıma verdim muhtemelen bu son cfw ama ileride ne olur bilemem

alikcby

Üye
merhaba arkadaslar ben uzun zamandır 5800em kullanıyorum ama daha önce hiç cfw denemedim symbianı lumia620 ile degiştirmek üzereydim ki bu konuyu gördüm bu konuda anlatılan işlemleri uyguladıgımda telefonum normal windosw işletim sistemi ile mi çalışacak yani lumia gibi bide diger windows uygulamalarını destekler mi yardımcı olursanız sevinirim çok sagolun

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
telefon yine symbian sadece görsellik ve görünüm olarak benzetme yapıldı windows phone uygulamalarını desteklemez

strong_metin

Üye
arkadaşlar ben yönergelere göre hareket ettim ama cihaza yükleme yapamadım yardım lütfen

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ben yönergelere göre hareket ettim ama cihaza yükleme yapamadım yardım lütfen

Üst Alt