Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler. Bi sorum olacaktı cwf üzerine cfw veya fw yüklemek içinde mi anlattğnz yöntem uygulanacak

rica ederim. Eewet. Ofw de yükleseniz cfw de yükleseniz anlattığım gibidir

achambo

achambo

Üye
telefonu görmüyo
bilgisayara bağlı bilgisayarımda telefon görünüyor nokia suite modunda bağladım
phoenix görmüyo telefonu yardım edermisiniz

- - - Eklendi - - -

tmm yaptım usb 3.0 a bağlıodum 2.0 a bağladım oldu:) şimdi biçimlendiriyorum yüklicem

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
telefonu görmüyo
bilgisayara bağlı bilgisayarımda telefon görünüyor nokia suite modunda bağladım
phoenix görmüyo telefonu yardım edermisiniz

- - - Eklendi - - -

tmm yaptım usb 3.0 a bağlıodum 2.0 a bağladım oldu:) şimdi biçimlendiriyorum yüklicem
tamam kolay gelsin

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Ellerine sağlık kardeşim açık ve gayet net bi anlatım olmuş.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
C6-01 de ürün kodu kısmında ürün kodunu bulamıyorum yardımcı olurmusun...

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye

c6 nın rm kodu 718 dir rm-718 seçiceksin

Elimde Bi N8 ve C6-01 Var. Anlattığın şekilde N8 e cfv yükledim ardından c6 ya yüklemek istedim. C6 için olan cfw yi indirip RM-718 e attım oraya kadar problem yok ama ürün kodu kısmına geldiğimde RM-596 yani N8 in ürün kodu çıkıyo 718 piyasada yok. RM-718 i doğru yere, Product a attım ama hala N8 in product kodu geliyo. Sorunum bu şekilde. Phoenix i şimdi yeniden yüklüyorum bakalım olacak mı. Online olunca yardımcı olabilirmisin...Daha önce farklı telefonlara defalarca cfw yükledim ama böyle bi sorunla yeni karşılaşıyorum...

- - - Eklendi - - -

Ayrıca, şuan c6 ölü :ağlarım: navifirmle diriltmeye çalışıyorum. Diriltince vazgeçmek yok, yine CFW yüklemeyi denicem. Umarım akşam online olursun ve yardımcı olursun :op:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

Elimde Bi N8 ve C6-01 Var. Anlattığın şekilde N8 e cfv yükledim ardından c6 ya yüklemek istedim. C6 için olan cfw yi indirip RM-718 e attım oraya kadar problem yok ama ürün kodu kısmına geldiğimde RM-596 yani N8 in ürün kodu çıkıyo 718 piyasada yok. RM-718 i doğru yere, Product a attım ama hala N8 in product kodu geliyo. Sorunum bu şekilde. Phoenix i şimdi yeniden yüklüyorum bakalım olacak mı. Online olunca yardımcı olabilirmisin...Daha önce farklı telefonlara defalarca cfw yükledim ama böyle bi sorunla yeni karşılaşıyorum...

- - - Eklendi - - -

Ayrıca, şuan c6 ölü :ağlarım: navifirmle diriltmeye çalışıyorum. Diriltince vazgeçmek yok, yine CFW yüklemeyi denicem. Umarım akşam online olursun ve yardımcı olursun :op:

ürün bul diyip kendi bulmuyormu rm yi... 00.00 dan sonra pc geçerim o zaman team viewerden ben yaparım kardeşim

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye

ürün bul diyip kendi bulmuyormu rm yi... 00.00 dan sonra pc geçerim o zaman team viewerden ben yaparım kardeşim

Tamam Teşekkürler :tşk:

- - - Eklendi - - -

Olmadı yapamadım dört gözle gelmeni bekliyorum :ağlarım:

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Hoşgeldin :) Özelden dönüyorum

- - - Eklendi - - -

özelin kapalı nasıl iletişim kuracağız

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
ID 425-----şifre z5----en

QUANTİN

QUANTİN

Üye
bu anlatım evols cfw sinin üzerine başka bir cfw yüklerkende geçerli mi? çok acil anlatım lütfen

Üst Alt