Apollo Belle for RM-356 /MaxiCep farkıyla sadece TÜRKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Apollo Belle for RM-356 /MaxiCep farkıyla sadece TÜRKÇE
Ï
En Başta Belirtim Konu Kapatılmıştı Ve Maxicep Tarafından Geri Getirilmiş Bunu Söyliyim Bazı Arkadaşlar ben bu cfwyi calmadım üstünde oynamadım hiç telefona bile yüklemdim...

WP8 Apollo Belle Edition CFW

CFW BANA AİT DİLDİR TÜKÇESİ Nİ BULDUM PAYLAŞİM DEDİM SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN

WP8 Apollo Belle Edition CFWYabancı Sitede Buldum Sizin İçin tükçeleştirilmiş Halini Buldum Onuda Paylaşım Dedim Aranızda Çok İsteyen Var Malum

:oke: Tükçe NaviBar Eklendi
:oke: Tükçe Yazma Dili Eklendi
:oke: Uyumlu Font Eklendi
:oke: Menü Ve Ev Ekranı düzeni düzenlenmesi Yapıldı
:oke: Tükçe Telefon Dili Eklendi

x-scarface Adılı Üyeden Alıntıdır...

• Beğen
Tepkiler: Mr.Pro, abdulbaki123, SakirtAbiler ve 3 diğerleri

HAM ZA

HAM ZA

Üye
:tşk:

AntiLopp

AntiLopp

Üye
:tşk: Abi bu 3. Resimdeki (Analog saat olan Ev Ekranında ki) resimi nereden bulabilirim ??

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
teli sattım en iyi cfw ler çıktı şansa bak yaw

keser03

Üye
simdi sen bunu güzel bulmuşsun ama tam türkçemi yazılım yaptığımıza deyecekmi birde belle topbar programı var o otomatikmi giriyor yoksa biz kuracakmıyız

poyo34

Üye
işin garibi biraz önce nette bir araştırma yaptım benim cfw lerim ve buradaki bazı cfw leri kendi kişisel web sitesinde paylaşmış benden izin almadı diğerlerini bilemiyorum en azından söyleseydi ben yayınlama demezdim sadece söylemesi yeterliydi yani çok canım sıkıldı

r@sim

r@sim

Üye
işin garibi biraz önce nette bir araştırma yaptım benim cfw lerim ve buradaki bazı cfw leri kendi kişisel web sitesinde paylaşmış benden izin almadı diğerlerini bilemiyorum en azından söyleseydi ben yayınlama demezdim sadece söylemesi yeterliydi yani çok canım sıkıldı

bu şekil bir çok cfw m yayınlanmış böyle şeyler
hoş değil dediğin gibi izin alınsa ne olacaki
ben şahsende yok demezdim ki beni bilenler
bilir yardım olsun ve paylaşım olsun elimden geleni
yaparım ama böyle şeyleride asla sevmem

poyo34

Üye

biliyorum rasim bak mesela ben hakanın cfw lerini web sitemde paylaştım ama paylaşmadan önce hakana dedimki hakan ben senin cfw leri paylaşayımmı yoksa sen paylaşırmısın dedim oda bana sen paylaş dedi bende paylaştım

• Beğen
Tepkiler: r@sim
Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
sğol deniyorum yükleme farkılımı herhangi bir değişikli isitiyormu yoksa jaf aynımı

- - - Eklendi - - -

flash dosyası eksikmiş ne yapayım

- - - Eklendi - - -

yaren_dede

yaren_dede

Üye
konuda sorun yok arkadaşlar alıntı olduğu üstüne bastırılarak belirtilmiş konuda ... Izinsiz paylasilmasini istemediğiniz paylanisımlarınızı patent yada lisans yoluyla ürününüzü koruma altına alabilirsiniz.

Mert045

Mert045

Üye
konuda sorun yok arkadaşlar alıntı olduğu üstüne bastırılarak belirtilmiş konuda ... Izinsiz paylasilmasini istemediğiniz paylanisımlarınızı patent yada lisans yoluyla ürününüzü koruma altına alabilirsiniz.

başlığa bi bakar mısın... adam maxicep farkıyla yazmış. böyle milletin emeğini yazık ediyorlar. bu işler sadece patentle olmuyor birazda allahtan korku olacak.

• Beğen
Tepkiler: manax ve r@sim

poyo34

Üye

bahadır ben burda paylaşılandan bahsetmiyorumki kendi sitesinde paylaşmış yanlış anlama olmasın

r@sim

r@sim

Üye
biliyorum rasim bak mesela ben hakanın cfw lerini web sitemde paylaştım ama paylaşmadan önce hakana dedimki hakan ben senin cfw leri paylaşayımmı yoksa sen paylaşırmısın dedim oda bana sen paylaş dedi bende paylaştım

tabi kardeş öyle zaten normali bu ve böyle olmalı

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bahadır ben burda paylaşılandan bahsetmiyorumki kendi sitesinde paylaşmış yanlış anlama olmasın

tamam dostum sorun yok ama Bu gibi durumları özelden görüşüp anlaşabilirsiniz.

Rasim Maxicepte paylaşılan birşey için nasıl bir başlık bekliyorsun yani başlık kurallara uygun! başka bir sitenin ismini kullanmasi biraz saçma olurdu.
Ayrıca konuda alıntı olduğu belirtilmiş. Ve cfw yi düzenleyen arkadaş konuyla ilgili görüşünü belirtmiş sizinde konuyu uzatmanıza gerek yok.

poyo34

Üye
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
simdi sen bunu güzel bulmuşsun ama tam türkçemi yazılım yaptığımıza deyecekmi birde belle topbar programı var o otomatikmi giriyor yoksa biz kuracakmıyız

yazılım türkçe ama bir kaç yerde hatalar var ufak tefek

- - - Eklendi - - -

cfw sana ait dil ki x-scarface ait hem ben bunu forum siteşinde buldum

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

ide alıntıdır die belirttim kimden alimtı oldunu belirttim

- - - Eklendi - - -

tamam ya o kadar canınız sıkıldiysa locket yapim

- - - Eklendi - - -

sğol deniyorum yükleme farkılımı herhangi bir değişikli isitiyormu yoksa jaf aynımı

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

dosyalar eksik deil jaf da hata yapmışindır

- - - Eklendi - - -

sonunda adam akılli cevap aldim

- - - Eklendi - - -

başlığa bi bakar mısın... adam maxicep farkıyla yazmış. böyle milletin emeğini yazık ediyorlar. bu işler sadece patentle olmuyor birazda allahtan korku olacak.

allahtan herkes korkar ben burda kimsenin emegıni calmadım kimden alınti oldunu belirtim

- - - Eklendi - - -

ewet orda var burda ndn olmasin dedım ve kimden alintı yaptimı yazdim

HAM ZA

HAM ZA

Üye
menüye girmiyor :(

Üst Alt