xperia sola root uçuşun beylerr

Sponsorlu Bağlantılar

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
xperia sola root uçuşun beylerr
evet beyler xperia sola çok kolay bi şekilde root ediliyor xda da adamlar yapmış bende bunu sizinle paylaşayım dedim

evet anlatıyorum beyler

bu adrese gidin

ekteki dosyayı indirin ve bi klasöre çıkartın sonra xperia solayı hata ayıklama modunda bağlayın ve arşivi çıkarttığınız klasöre gidip ordaki runme.bat diye bi dosya var onu açın ve 1 e basın sonra biraz bekliyoruz telefonun ekranında yedekle ve geri yükleme menüü cıkcak ordan geri yükleyi seçin ve bekleyin telefon reset atcak ve bitecek ben 2-3 kere denedim olmadı desenli tuş kilidi vardı onu kaldırdım tekrar denedim oldu :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Uçuşun beyler nedir ya :)

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
dikkat çekici bi söz bu sözcük dikkatini cekmeseydi bu konuya girmezdin ;)

KayıHanlıyız

Üye
Usta bunu yaparsam ne gibi artılar olacak. Sen yaptın neler değişti biraz bahsedermisin.

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
gps ayarlarını yapabiliyorsun daha hızlı buluyor hafıza kartını yanı ext card ı sdcard olarak gosterebılıyorsun swap alanı yaratabılıyorsun o.c yapabiliyorsun

dr_mrh

Üye
benim alette gb yuklu root olmadı bu sadece ıcs surum için biliyorum gb surum için olanda flash bot diye bir program gerekirmiş ama benim indirdiğim program rootlamadı telefonda back tuşuna basarak bağla telefonu diyor benim telefon ise ses kısma tuşuyla bağlanabiliyor

chun02

chun02

Üye
Bu yöntem Android 4.0.4 de ve 6.1.1.b.1.5.4de işe yararmı??

m.e

Üye
Merhaba bu yöntemle telefonu root ettim ama superuser uygulaması çıkmadı ve de telefonum sim kartı görmüyor daha doğrusu cep telefonu şebekesi kullanılamıyor diyor. Nasıl çözebilirim?

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
sim kartı görmüyorsa telefonu kapa sim kartı çıkartıp tak sim karti görür bendede öyle olmuştu bi arada .root konusu ise
senin rom .54 ise bu yöntem işe yaramıyor bu yöntem .10 da işe yarıyor

- - - Eklendi - - -

Bu yöntem Android 4.0.4 de ve 6.1.1.b.1.5.4de işe yararmı??

yok kardeşim .10 da işe yarıyor bu yöntem

dejawu_34

dejawu_34

Üye
4,0,4 rom'a 6.1.1.b.10 kerneli flashla. sonra rootla. sonra uçuşşş :ehe

• Beğen
Tepkiler: taylan08

teoman28

Üye
arkadaslar bu 10 da işe yarıyor diyorsunuz doğrudur.peki biz buna cwm yi nasıl atacaz okadar denedim olmadı.

Invoke

Invoke

Üye

Walkaboutt

Üye
Root işlemi hata veriyor bende.Geri yükle diyorum harici belleği tekrar bağlayın diyor,yüzde 0 da kalıyor ve telefon reset atıyor. Bu telefona ne yaptıysam root atamadım,yok mu başka bir yolu?

Üst Alt