[GÜNCELLENDİ] N8 S^4 Xeon 3.5.1 - SaYKo Edition 111.040.1511 TÜRKÇE - 05.03.2013 (215MB BOŞ YER)

Sponsorlu Bağlantılar

cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
[GÜNCELLENDİ] N8 S^4 Xeon 3.5.1 - SaYKo Edition 111.040.1511 TÜRKÇE - 05.03.2013 (215MB BOŞ YER)
S^4 Xeon 3.5.1 TÜRKÇE

• C sürücüsünde 215MB'ın üzerinde boş yer!
  • Türkçeleştirme tamamen kendime aittir.
  • Forumlarda bulamadığım programların Türkçelerini kendim yaptım.(sis olarak ilerleyen günlerde yayınlanacaktır)
  • avkon2 ve splashscreen değiştirildi.
  • Telefon görüşmelerinin yüksek kalitede kayıt ederken ortaya çıkan sorun düzeltildi.(önceden denemiş olduğum tüm refresh sürümlerindeki bir sorun)
  • Tüm güncellemeler yüklü durumda.
  • Efektler değiştirildi.
  • 6 giriş ekranından fazla (sınırsız) ekran eklenebilmekte.
  • Önbellek E hafızasına taşındı.
  • Telefonu yeniden başlatıktan sonra indirmeler (download) devam eder.
  • Karşı taraf telefonu açtığında titreşim var, kapattığındaki titreşim iptal edildi.
  • FP1 görev yöneticisi eklendi.
  • FP1 Klavye
  • Genel profil isminin değiştirebilmesi.
  • 22 ilave ekolayzer ayarı ve hepsinin düzenlenebilmesi.
  • Parça etiketleri düzenlenebilmekte.
  • Varsayılan olarak arama süresi gösterimi aktif.
  • 5 sayfa mesaj yüz ifadesi.
  • Bluetooth ile tüm dosyalar gönderilebilmekte.
  • Açılışta mobil veri ve wi-fi kapalı.
  • Tarayıcı anasayfası
  • Ekran dokunmatiği hassaslığı ayarı yapıldı.
  • Alt klasör oluşturabilir ve uygulama isimleri değiştirebilir.
  • Kamerada ekstra zoom.
  • Hiçbir program silinmedi.
  • Ekran görüntülerinden eklenen widget ve programları görebilirsiniz.
  • İşlemci ve ekran yenileme hızı ile şarj süresi iyileştirildi.
  • Kamera kalite iyi bir mod ile değiştirildi.
  • Efektler değiştirildi.
  • TÜRKÇE metin saati eklendi.
  • Fotoğraf düzenleyiciye tüm çerçeveler eklendi.
  • Klasörsüz menü düzeni için "E:\¶ «SaYKo»\Dağınık Menü.sis" dosyasını kurmanız yeterli olacaktır.
  • Geliştirilmiş SysAp nedeniyle müzik dinleyenlerin RomPatcher+ programından "Sound - MaxVolumeHeadset" yamasını otomatik başlata eklemeleri tavsiye edilir.

Kurulumun tamamlanması için telefon açıldıktan sonra ilk resimdeki uyarı çıkana kadar beklemeniz gerekmektedir!

Giriş Ekranları

Menü ve Widget'ler

GPS'in konumunuzu çabuk bir şekilde bulması için aşağıdaki ayarı yapmalısınız!

DOSYALAR

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN, efe-, whitehat61 ve 27 diğerleri

ercan845

Üye
kardesim çok sağ ol teşekkür ederim eline koluna sağlık hemen yükleyecegim sana ne kadar teşekkür etsem azdır

• Beğen
Tepkiler: AHMED... ve cyazici
cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
kardesim çok sağ ol teşekkür ederim eline koluna sağlık hemen yükleyecegim sana ne kadar teşekkür etsem azdır

Rica ederim.
Gördüğünüz, bulduğunuz hataları yazarsanız vaktim olduğu sürece çözüm bulmaya çalışacağım...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Güzel bir cfw ye benziyor yalnız anladığım kadarı ile menü klasörlü galiba,eğer öyleyse sizden klasörsüz(açık)menü rica etsem.Paylaşımın için teşekkürler,ellerin dert görmesin.

• Beğen
Tepkiler: cyazici

MaxipmaN

Üye
güzel iş çıkarmışsın :oke:

• Beğen
Tepkiler: polat-_ ve cyazici
oyazici26

oyazici26

Üye
Allah razı olsun.
Eline emeğine sağlık.

• Beğen

nerciyas

Üye
Çok güzel olmuş eline sağlık kardeş eksik olarak bence şu metin saati widgeti türkçe değil onu nasıl türkçe yaparım birde ben orginal açılış ekranını beğenmiştim ona nasıl dönebilirim bunlarıda yaparsan yada nasıl yapabileceğimi anlatırsan Allah ne muradın varsa versin :alkis

cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
Güzel bir cfw ye benziyor yalnız anladığım kadarı ile menü klasörlü galiba,eğer öyleyse sizden klasörsüz(açık)menü rica etsem.Paylaşımın için teşekkürler,ellerin dert görmesin.

Teşekkürler
Dağınık Menülü "rofs2" dosyası ilk mesaja eklenmiştir.

güzel iş çıkarmışsın :oke:

Rica ederim.

Allah razı olsun.
Eline emeğine sağlık.

Allah senden razı olsun Ağabey'im.

Çok güzel olmuş eline sağlık kardeş eksik olarak bence şu metin saati widgeti türkçe değil onu nasıl türkçe yaparım birde ben orginal açılış ekranını beğenmiştim ona nasıl dönebilirim bunlarıda yaparsan yada nasıl yapabileceğimi anlatırsan Allah ne muradın varsa versin :alkis

Rica ederim.
Metin saatin düzeltmesi en kısa sürede yayınlanacaktır.
Ancak orjinal açılıştan tam olarak ne istediğinizi anlayamadım. Açıklayıcı olarak yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olurum.

nerciyas

Üye
yani boot screen ve splash screen ekranlarının orjinal hale gelmesini istiyorum veya n9 sitili bir açılış ekranı yapabilirsin daha iyi olur bence teşekkürler kolay gelsin :good:

cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
yani boot screen ve splash screen ekranlarının orjinal hale gelmesini istiyorum veya n9 sitili bir açılış ekranı yapabilirsin daha iyi olur bence teşekkürler kolay gelsin :good:

"C:\Animations" klasörü içinde bulunan "splashscreen.mif" ve "Startup.gif" dosyalarını değiştirebilirsiniz.
Ben özellikle Türk Bayraklı bir splashscreen kullandım ve bundan sonra çıkartacağım tüm sürümlerde aynısını yapacağım.

• Beğen
Tepkiler: exalted55 ve Ag66

nerciyas

Üye
"C:\Animations" klasörü içinde bulunan "splashscreen.mif" ve "Startup.gif" dosyalarını değiştirebilirsiniz.
Ben özellikle Türk Bayraklı bir splashscreen kullandım ve bundan sonra çıartacağım tüm sürümlerde aynısını yapacağım.

Aslında türk bayrağını bende sevdim ona kurban olurumda o n8 in özelliklerini yazan girş ekranına ve bayrağın altındaki shahspik yazısına gıcık oldum neyse böyle kullanalım artık sen değiştirmeyecen heralde :tşk:

• Beğen
cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
Aslında türk bayrağını bende sevdim ona kurban olurumda o n8 in özelliklerini yazan girş ekranına ve bayrağın altındaki shahspik yazısına gıcık oldum neyse böyle kullanalım artık sen değiştirmeyecen heralde :tşk:

"Z:\resource\apps\splashscreen.mif" dosyasını "C:\Animations" içine kopyalarsanız açılış orjinale haline gelir.
Dosya üzerinde oynama yapmak tasarım yapanlara düşüyor artık, en hazır bulduğum bir görüntüyü CFW içine gömdüm çünkü :)

nerciyas

Üye
"Z:\resource\apps\splashscreen.mif" dosyasını "C:\Animations" içine kopyalarsanız açılış orjinale haline gelir.
Dosya üzerinde oynama yapmak tasarım yapanlara düşüyor artık, en hazır bulduğum bir görüntüyü CFW içine gömdüm çünkü :)
Tamam oldu Allah razı olsun en sonunda adam gibi bi cfw ye kavuştuk sayende :alkis

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Dağınık menü isteğimi dikkate aldığın için tekrar teşekkürler

man20

man20

Üye
güzel bi cfw ye benziyor. En yakın zamanda yüklicem. Emeğine sağlık canım.

yassiino

yassiino

Üye
Ellerine sağlık kardeşim, yüreğine sağlık. Kurdum deniyorum, şimdilik tek fazlalık kilit titreşimi, o da kolay giderilir ama nazar boncuğu olsun..Allah razı olsun.

• Beğen

Enola19

Üye
Peki pil göstergesindeki türk bayrağı yerine başka bişi nasıl kullanabiliyoruz. Ben mavi kullanmak istiyorum. Bide sol taraftaki s4 yazısı nasıl kaldırılır.

emre.koc

emre.koc

Üye
ellerine sağlık deneyeceğim :)

• Beğen
cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
Tamam oldu Allah razı olsun en sonunda adam gibi bi cfw ye kavuştuk sayende :alkis

Güle güle kullanın.

Dağınık menü isteğimi dikkate aldığın için tekrar teşekkürler

Rica ederim.

Ellerine sağlık kardeşim, yüreğine sağlık. Kurdum deniyorum, şimdilik tek fazlalık kilit titreşimi, o da kolay giderilir ama nazar boncuğu olsun..Allah razı olsun.

Ufak tefek değişecekler biriksin tuş kilinin titreşimini yaparız nasip olursa.
Güle güle kullanın.

Peki pil göstergesindeki türk bayrağı yerine başka bişi nasıl kullanabiliyoruz. Ben mavi kullanmak istiyorum. Bide sol taraftaki s4 yazısı nasıl kaldırılır.

Sol taraftaki S4 yazısı temayla ilgili. Pil göstergesinin nasıl değiştirildiğini forumda arama yaparsanız bulabilirsiniz.
Ben bu şekilde kullanılmasını istediğim için bu konuda yardım etmek istemiyorum.
Bu arada büyük harf ile cümleye başlamada göstermiş olduğunuz özeni, pil göstergesinde kullanmak istemediğiniz Türk Bayrağınında da göstermeye dikkat etmenizi rica edeceğim.

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
C'de 210 MB üzerinde boş yer :aha: :alkis :tşk:

• Beğen

Üst Alt