İndeks CFW nasıl yüklenir ve düzenlenir? ( Flaş atmak için tüm programlar )

Sponsorlu Bağlantılar

canersonmez94

canersonmez94

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım tamam c/program files/nokia/phoenix/product/rm-...... yaptım aynen phoenix programının altında benim telefonumun bilgileri cıkıyor buraya kadar tamam ama firmware flashing dediğin zaman product code gözükmüyor product code yanında ... lı yere bastığımda yani product code seçmek için böyle bir ürün bulunamadı diyor ingilizce olarak şöyle yapsak sen bana telefon no versen telefonda konuşarak senin dediklerini yapsam ozaman daha iyi anlarsın teşekkürler
refurbishe bastığında noluyor ?

seyfoo52

seyfoo52

Üye
refurbishe bastığımda product code olmadığından ürün bulunamadı ve tanımlanmadı diyor

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
:tşk:

- - - Eklendi - - -

uda apps cleaner dosya indirilemiyor yenilermisiniz

smh60

smh60

Üye
Net Framework linkde sorun var

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Ellerine sağlık kardeş uğraş vermişsin teşekkürler başarıların devamını diliyorum.

• Beğen

jonesy.krycek

Üye
emeğine sağlık, teşekkürler..

• Beğen
lewent2020

lewent2020

Üye
phoneix n8 imi görmüyor.2012 i yükledim sorun ondadır diye kaldırıp 2011 i yükledim ondada aynı şekilde.open product RM596 yı seçiyorum,scan product aktif olmuyor ve no connection çıkıyor sadece.biraz kurcaladım ama bi türlü tanıtamatım.çözüm önerisi olan varsa lütfen yardım....

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
phoneix n8 imi görmüyor.2012 i yükledim sorun ondadır diye kaldırıp 2011 i yükledim ondada aynı şekilde.open product RM596 yı seçiyorum,scan product aktif olmuyor ve no connection çıkıyor sadece.biraz kurcaladım ama bi türlü tanıtamatım.çözüm önerisi olan varsa lütfen yardım....

rm-596 klasörünü c-program files-nokia-phoenix-products klasörüne attınızmı ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Suite modunda bağladınız değil mi ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
nasıl bir hata alıyorsunuz

lewent2020

lewent2020

Üye
nasıl bir hata alıyorsunuz

ekran görüntüsü koyayım,tlf kapalı açık halde update sofware veya refurbish desemde sürekli aynı oluyor tlf çıkar 8 sn.bas tekrar tak vs.dead flash ta olmuyor.

harunkoch

harunkoch

Üye
win8 de calışan phoneix lütfen acil

Üst Alt