Bugüne Kadar Paylaştığım Ve Paylaşmadığım 3d-hd-thd Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

aLLy_

aLLy_

Üye
Eline emeğine sağlık mükemmel bi konu olmuş .

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Eline emeğine sağlık mükemmel bi konu olmuş .

sağol kardeşim,daha dur orda dahası eklenecek oyunlar onlarda eklendi konu süper olacak,bilgin olsun...

- - - Eklendi - - -

4 oyun daha eklendi bunlar,
Ducati Challenge APK+SD,
Final Fantasy APK+SD,
Shadowgun Deadzone APK+SD,
UberStrike The Fps
İyi oyunlar...

- - - Eklendi - - -

1 oyun daha eklendi,
Brother in arms 2 free

Superfan

Superfan

Üye
Paylaşım için teşekkürler.Eski konumu hatırladım.Linklerin hepsi sağlamdı.Hepside mediafire'a yüklüydü.Tabi o zamanlar mediafire da üyelik sistemi gelişmemişti.Üye olmadan yüklüyorduk.Aniden linkler mesajdan gitti.Kayboldu.Üstelik linkler kırılmamıştı.Yazık oldu.

Neyse.Çok güzel bir paylaşım.Eline emeğine sağlık.Devamını bekleriz :alkis

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım için teşekkürler.Eski konumu hatırladım.Linklerin hepsi sağlamdı.Hepside mediafire'a yüklüydü.Tabi o zamanlar mediafire da üyelik sistemi gelişmemişti.Üye olmadan yüklüyorduk.Aniden linkler mesajdan gitti.Kayboldu.Üstelik linkler kırılmamıştı.Yazık oldu.

Neyse.Çok güzel bir paylaşım.Eline emeğine sağlık.Devamını bekleriz :alkis
rica ederim kardeşim,mediafire geçmişte hiç linkler silinmiyordu şimdi ise telif hakkı nedeniyle hemen siliyorlar,bunca yıldır mediafire ne olduysa neyse benimde görüşüm artık mediafire dosyaları silmesin diyek ve bitirek...

Tyrann

Tyrann

Üye
teşekkürler,tam istediğim oyunlar

Superfan

Superfan

Üye
rica ederim kardeşim,mediafire geçmişte hiç linkler silinmiyordu şimdi ise telif hakkı nedeniyle hemen siliyorlar,bunca yıldır mediafire ne olduysa neyse benimde görüşüm artık mediafire dosyaları silmesin diyek ve bitirek...

Benimkiler silinmedi.Konunun içinde kayboldu
:kop2: yoksa üye olduktan sonra yükledimlerim hala sağlam.

Tavsiyem her dosyayı ziplemek..Tek apk olsa bile

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi

imayef

Üye
Eline saglik cok guzel bir paylasim olmus

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Eline saglik cok guzel bir paylasim olmus
sağol kardeşim :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

1 oyun daha eklendi,
Mass Effect Infiltrator v1.0.39 Offline+Online APK
İyi Oyunlar...

- - - Eklendi - - -

1 oyun daha eklendi,
Zombiewood
İyi oyunlar...

fotino21

Üye
Linklerden nasil indirme yapacaz?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Linklerden nasil indirme yapacaz?
indireceğin linki açıyorsun,karşına adf.ly reklam sitesi geliyor ve üst sağ köşede saniye başlıyor,saniye bittiğinde reklamı geç ve tny.cz sitesi geliyor orda boşluk var oraya ben101 yazıyorsun ve link karşına çıkıyor...

- - - Eklendi - - -

vay arkadaş o kadar kişi bakmış teşekkür sayısı gösterim sayısından çok az üzüldüm :(

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Tyrann

Tyrann

Üye
çok teşekkürler linklerin hepsi sağlam lakin asphalt 5 ve spiderman total mayhemin sd dosyaları çekilmiyor

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Sepp Dietrich kardeşim az önce baktım apk sd dosyayı çekiyo,bak şöyle sen şimdi oyunu açtın download ekranı geldi ya -
aşağıdaki ekran geldi ya,

işte bu ekranda sd dosya download ediyor ama sen dosya yönetici ile sd-gameloft-games klasörüne bakarsan spiderman dosyası olduğunu görürsün
istersen ekran görüntüyü paylaşayim

KayraBey

KayraBey

Üye
Gerçekten takdire şayan bir konu.Tam arşivlik.Eline sağlık.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
KayraBey

KayraBey

Üye
Yalnız birşey farkettim.Mediafire ve Zippyshare resimlerini upload ettiğin site onları bir süre sonra silebilir.Dikkat et konunun görünümü bozulmasın.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız birşey farkettim.Mediafire ve Zippyshare resimlerini upload ettiğin site onları bir süre sonra silebilir.Dikkat et konunun görünümü bozulmasın.

hangisi bidepo yoksa hizliresim mi?

Üst Alt