Bugüne Kadar Paylaştığım Ve Paylaşmadığım 3d-hd-thd Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
5 oyun daha eklendi,
Toplam 39 Oyun oldu...

c3md

c3md

Üye
Eline koluna emeğine sağlık teşekkürler

KELGER

KELGER

Üye
linkler çalışmıyor

Ulysseus

Ulysseus

Üye
Eyvallah kardesim eline emegine saglik :-)

ortuk

ortuk

Üye
Bence guzel degil sebebi baska indirme linki lazım olmuyor indirme yardımcı olursan sevinirim ama birde oyunlar tablet icin uyumlumu

love1907

Üye
arkadasim linkler kirik galiba asphalt 6 hata veriyo bi ilgilenirsen srvinirim. Payalsim guzel olmus eline emegine saglik.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Eline koluna emeğine sağlık teşekkürler
rica ederim...

- - - Eklendi - - -

linkler çalışmıyor
hangileri çalışmıyor,yazda anlıyalım,buraya yazman kolay heralde söylemen zor :hmmm

- - - Eklendi - - -

Eyvallah kardesim eline emegine saglik :-)
rica ederim...

- - - Eklendi - - -

Bence guzel degil sebebi baska indirme linki lazım olmuyor indirme yardımcı olursan sevinirim ama birde oyunlar tablet icin uyumlumu
niçin iyi değil bi tek alternatif linkler vermediğim için mi !,gel o zaman sen paylaş linkleri de sen koy,kolay mı zannediyorsun upload etmek :nono:

- - - Eklendi - - -

arkadasim linkler kirik galiba asphalt 6 hata veriyo bi ilgilenirsen srvinirim. Payalsim guzel olmus eline emegine saglik.
sağol kardeşim,ama az önce baktım link sağlam,heralde siz biryerde yanlış yapıyorsunuz linki tam olarak kopyalayıp tekrar bakmanızı rica ediyorum...sonra linki kırık deyin...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Linkler çalışmıyor diyen arkadaşlar dnslerinizi kontrol ediniz.Ayrıca hiç çalışmıyor diye belirtmeniz sorun varsa çözülmesine katkı sağlamz linki belirtinki konu sahibi yada biz kontrol edelim .Konuda gereksiz yazılan mesajlar silinecektir.Keyifli forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Remember Me
mardok

mardok

Üye
eline sağlık cidden çok geniş ve güzel bir konu olmuş mod olsam konuyu sabitlemiştim çoktan :ehe

alayisyan024

alayisyan024

Üye
Abi bu most wantedın sadece sd dosyalarını vermişsin sd dosyaları yokmu sadece apk ise nasıl bir yükleme yapacaz ve downloadan sonra açılıyor mu deneyen arkadaş yorum yazarisa çok makbule geçer paylaşım içindr çok teşekkür ederim.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Abi bu most wantedın sadece sd dosyalarını vermişsin sd dosyaları yokmu sadece apk ise nasıl bir yükleme yapacaz ve downloadan sonra açılıyor mu deneyen arkadaş yorum yazarisa çok makbule geçer paylaşım içindr çok teşekkür ederim.
kardeşim şimdi bu sd dosyalar apk yükleyince beraberinde indiriiyor,yani şimdi ben sd dosyayı verseydim belki telefona uyumsuz olacakti yani boşyere indirmiş olacaktın,sen apk yi yükle oyunu aç kendi sd dosyayı indirir...
ben bizzat denedim kardeşim apk sd dosyayıı download ediyor... :oke:
- - - Eklendi - - -

eline sağlık cidden çok geniş ve güzel bir konu olmuş mod olsam konuyu sabitlemiştim çoktan :ehe
sağol kardeşim,inşallah diyelim :)

zassaz898

zassaz898

Üye
NS Hot Pursuitin dosyaları obb yemi atılacak // ayrıca konu için teşekkür ederim :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Tüm oyunlar eklendikten sonra çok iyi bir arşiv olacak. Ellerine sağlık.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
yer kalırmı derken telefonumu diyosun valla öyleyse doldu hafıza 1.5 gb yer kaldı :D napacaz bilmem o kadar çok güzel oyunlar varki hafıza yetmiyor :D

ebu_ubeyde

ebu_ubeyde

Üye
kardeşim ellerin dert görmesin süper olmuşşş

scatman808

Üye
emegine saglık

Üst Alt