UC Video Player 3.0.5.21 - English - Symbian^3 - Anna - Belle - unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
UC Video Player 3.0.5.21 - English - Symbian^3 - Anna - Belle - unsigned

UC Video Player ile Symbian üzerindeki tüm video ve ses medya biçimlerini oyna: FLV, AVI, WMV, MKV, RM, RMVB, 3GP, 3GPP, MP4, ayrıca sadece herhangi bir PC Player gibi otomatik UC oynatıcı ile video çalıştırmak için ilişkili olabilir.
Yeni özellikler
1, yeni UI, daha getirmek için taze duygu
2, kapsamlı, doğrudan, zengin video içeriği tavsiye sağlamak için profesyonel kanallar ve kategoriler aracılığıyla yeni bir video gezinti merkezi, sizin seçmenizi sağlayan
3, seçim akıllı video versiyonu, odaklanmak, cihazınızı bizim video versiyonu arasından seçim
4, daha sezgisel yerel video listesinde, video önizleme yakalamak arada video arama optimize
5, video arama daha kolay sıcak en son yangın videoyu bulmak için yapım, tavsiye sıcak kelimeler aramak için daha uygun bir yol sunar

Sürüm 3.0.5.21 güncellemeleri: Fonksiyon optimizasyonu:

1, uyumlu Symbian ^ 3 platformu için optimize: tam ekran oynatma Huaping sorunu çözmek için
2, konumlandırılması arasındaki odağı geçiş yapmak çevrimiçi video navigasyon arayüzü optimizasyonu: açmadan önce kayıt ve oynatma öncesi ve arayüz konumuna odaklanmak arayüzü deneyimleri zaman
3, yerel video listesi optimize boş: değil kullanıcıların yerel listesini güncellemek için hatırlatmak için tekrarlayın, yerel saati girin zaman, liste boştur, güncelleme linkleri eklemek kullanıcı dostu yerel listesini güncellemek
4, varsayılan tam ekran oynatma ayarlarını artırın: Kullanıcılar tam ekran veya normal oynatma oynamanın giriş yolu ayarlayarak varsayılan seçebilirsiniz
5,ikinci hatırlatma boş çerçeveler yerel listesini artırarak,
Fix sorun silmek için,
1 video sonra, sorunun ilk video odaklanmış bir liste odak yerel video tek bir sabit listesi: otomatik olarak bir sonraki hedefleyen bir video odak videoyu silmek
2, kaydırma çubuğu geçmek için Sürüm 5 sabit erişim noktası çekemezsin arabirim sorunu 3, sürüm 3 sabit erişim noktası arayüzü döngü sorunu

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: infazcı, punemr123, BULENTATASEVEN ve 13 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
onay için :tşk:

zoothig

Üye
mrb öncelikle yteşekkür ederim yanlız benim 808 de güvenilmeyen uygulama diyor kurulmadı telefona bir türlü

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: ayran3883

zoothig

Üye
ve artı bu telde ful hd nasıl oynatacam onuda bilmiyorum

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
programı kurman için telefonun hacklı olması lazım ve yükledikten sonra telefonu kapatın açın

zoothig

Üye
telefonu hack nasıl yaparım acaba

zoothig

Üye
sistem belle f2 hacklemeden hd videoları izleyemezmiyim acaba ben

zoothig

Üye
sayın asigsasi ustam cevapların ve yardımın için teşekkür ederim yanlız nasıl izlerim bir türlü anlamadım küçük bir mkv dosyası olsun flv olsun açmıyor görmüyor hatta ve bazılarını açıyor yanlız ses geliyor görüntü gelmiyor bu nasıl olucak peki

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeşim bu tür programların kararlı sürümü çıkmamış bu tür sorunlar olması normal yapacak birşey yok

zoothig

Üye
anladım teşekkürelr fakay şu durumu hala anlamıyorum galaxy s2 kullanırken hd video atıyordum hemen açıyordu takılma olmuyordu ama 808 de öyle bir olay yok çok sıkıcı bir hal olmaya başladı neredeyse telefonuı satıcam geri

amficci

amficci

Üye
teşekkürler

zoothig

Üye
malesef başarılı olmadı aynı kendi oynatıcısı gibi ses var görüntü yok ama başka bir çözüm yoksa mecburen ya güncelleme bekleyeceğim ya da mecbur telefon falsh işlemleri görecek yardımın için teşekkür ederim sağolasın

zoothig

Üye
hatta samsung galaxy s2 ve 3 de alt yazı desteği bile mevcut bunda nasıl olcak bu iler anlamadım saygılar

- - - Eklendi - - -

ben 808 i hackledim ve uc playeri kurdum neden hiç bir videoyu oynatamıyorum anlamadım henüz

zoothig

Üye
uc playerde hiç bir video açılmıyor bunun bir codec yaması veya fix i varmıdır acaba bilen varsa paylaşabilirmi

jatvalca

jatvalca

Üye
emeğe saygı teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Üst Alt