Telefonunuzun kilit kodunu unuttuysanız içeri gelin!

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Telefonunuzun kilit kodunu unuttuysanız içeri gelin!
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar, EFSANE SINYOR, onurmrt ve 1 kişi daha

CABBAR

CABBAR

Üye
Tam da üst konu olacak şey Teşekkürler ANIL

• Beğen
Tepkiler: hakanhakkı ve ANIL
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Çok basit dimi :oke:

Apheron

Üye
tüm nokia yazilimlarini nerde bulabilirim tlfncu dükkanimda hizmet vercemde yardm edermisiniz...

rapfabric

Üye
Teşekkurler

sincarezindan

sincarezindan

Üye
teşekkürler :oke:

aslanbaris

aslanbaris

Üye
bende ilk başlarda çok zorlanmıştım artık laçka oldu ayda 2 3 defa flash atıyorum yeni modlar deniyorum :)

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22
kralveben

kralveben

Üye
ya arkadaslar benim telf arama yaparken tus kilidi devreye giriyor biturlu duzeltemedim varmı sözumunu bilen (c6-01 ) numarayı tuslayıp yes yaptıgım an tuşlar kitlenıyo

Sniper2023x

Üye
Ben telimi yeni almıştım telefonu kurcalıodum telefonu kilitle yazısı gördüm merak ettim bastım tel kilitlendi hmn kılavuz hr yeri araştrdım tümşifreleri denedim olmadı 0000 123456 herşey biyrden duydum kndi kafasna göre şifrelemiş son çare bayisine götürdüm tabi hard format filan bilmiodm teli formatladı düzeldi:)

emelli

emelli

Üye
ya arkadaslar benim telf arama yaparken tus kilidi devreye giriyor biturlu duzeltemedim varmı sözumunu bilen (c6-01 ) numarayı tuslayıp yes yaptıgım an tuşlar kitlenıyo

bende de aynı telefon var ama sadece kulagıma dayadığım zaman oluyo

Jan

Jan

Üye
Ben kilit kodumu unuttum flash attım olmadı ? Başka ne öneriniz var

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Attıysan şifre 12345

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Şöyle söylim arkadaşlar flash attım yani c6 01 olan telefonuma nokia special var onu biliyor musunuz ki biliyorsunuzdur neyse şuan 12345 yapıyorum oda olmuyor mecburen telefoncuya gidicem yapacak başka bişi varsa söyleyin okadar araştırdım ama sonuç alamadım

• Beğen
muhammed4949

muhammed4949

Üye
Şöyle söylim arkadaşlar flash attım yani c6 01 olan telefonuma nokia special var onu biliyor musunuz ki biliyorsunuzdur neyse şuan 12345 yapıyorum oda olmuyor mecburen telefoncuya gidicem yapacak başka bişi varsa söyleyin okadar araştırdım ama sonuç alamadım
dead flash attınmınormal flashla olmaz

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Hmm dead flash nasıldı tek programlamı yapılıyor

• Beğen